Správny kočík pre vášho malého drobca

Please enter banners and links.

Čas očakávania prírastku do rodiny je azda to najkrajšie obdobie v živote ženy a jej rodiny. Radosť z nového života je spojená s veľkými očakávaniami a tešením sa na malého človiečika, ktorý v jeden zázračný moment uzrie svetlo sveta. Pripravte sa vaše bábätko už pred pôrodom a doprajte mu kvalitný a bezpečný detský kočík, v ktorom strávi podstatnú časť dní počas prvých rokov svojho života.

 

 

Prvoradé je pohodlie pre vaše dieťatko

Dnešné moderné kočíky pre deti sú doslova šperkom pre každú jednu mamičku. Výber je naozaj obrovský, a preto máte možnosť zvoliť si ten, ktorý je pre vás jednak praktický, ale aj ohúri svojim celkovým dizajnom. Vašim kočíkom počas prechádzok s bábätkom totiž reprezentujete aj seba. Najdôležitejšie je však, aby sa v kočíku cítilo pohodlne vaše dieťatko. Dbajte preto na kvalitné materiály, ktoré sú vzdušné a konštrukciu kočíka umožňujúcu pohodlné sedenie či ležanie. Dnešné kočíky sú vybavené aj systémom odpruženia, vďaka ktorému vaše dieťa pri prechádzke nebude pociťovať žiadne nerovnosti na ceste. Luxusné kočíky vám navyše ponúknu aj množstvo praktických funkcii kočíka, jednoduchosť jeho ovládania či veľmi malú hmotnosť zabezpečujúcu bezproblémovú manipuláciu a prenos.

 

Variabilita kombinovaných kočíkov

Zakúpením kočíka si dnes väčšinou domov odnesiete hneď aj autosedačku, prenosný košík na dieťa a športový kočík známy ako bugina. Pýtate sa ako je to možné? Kombinované kočíky sú založené na variabilnej konštrukcií, ktorá niekoľkými úkonmi premení bežný kočík na športový, vybratím vaničky kočíka zas získate prenosný vak na bábätko a zmenou sklonu jej spodnej plochy zas šikovnú autosedačku. Kombinované kočíky preto v sebe ukrývajú dva, tri alebo hneď štyri rozličné využitia, ktoré vám jednak ušetria peniaze, ale aj priestor na skladovanie. Jedným z najrenomovanejších výrobcov aj takýchto kočíkov je talianska značka Peg Pérego, ktorá zakaždým spôsobí revolúciu v ich dizajne. Na trhu pôsobí už od roku 1949 a práve nej vďačíme za súčasnú podobu, spratnosť a jednoduchú manipuláciu kočíkov. Samozrejmosťou sú aj vždy kvalitné materiály, ktoré zabezpečia pohodlnosť a bezpečnosť pre vášho malého potomka.