Spoznajte nesprávneho chlapa!

Please enter banners and links.

ID-100263432Sú typy mužov, s akými by žiadna z nás nechcela chodiť. Ako ale spoznať nesprávneho chlapa? Počúvajte svoju intuíciu a buďte všímavou. Toho nesprávneho odhalí jeho správanie.

 

Pocit ohrozenia

            Jedným z najkrajších pocitov je pocit bezpečia v náručí svojho muža. Vy sa ale cítite skôr ohrozená a nikdy netušíte čo vás pri ňom čaká? Zamyslite sa nad tým a opýtajte sa samej seba, či takto chcete pokračovať. Jeho prchká povaha nie je práve najlepším štartom do života…

 

Žiarlivosť

            Žiarlivosť je korením vzťahu. Ale spomeňte si na to, ako ste naposledy dali do jedla priveľa korenia – všetkým sa vtedy obed znechutil. To isté sa deje aj vo vzťahu – keď je žiarlivosti priveľa celá sa vám sprotiví a vy stratíte chuť. Ak je jeho prehnaná žiarlivosť pre vás ťarchou porozprávajte sa o tom. Múdry muž ustúpi a pochopí vás.

 

ZlosťID-100149498

            Výbušnosť, “stratené nervy” a nepokoj – našli ste v týchto vlastnostiach svojho partnera? Ak áno odíďte kým je ešte čas. Alebo chcete čakať kým stratí nervy aj v súvislosti s vami? Násilník rozhodne nie je dobrým partnerom a je jedno ako veľmi ste zamilovaná. Už prvá facka znamená, že zašiel priďaleko!

 

Obviňovanie

            Samozrejme, na vine sú vždy tí ostatní. On nikdy. Aj vo vzťahu budete ustavične vy tou zlou a on tým najlepším so svätožiarou. Možno so začiatku sa do tá zvládnuť, ale v dlhodobom vzťahu je nutná jednota partnerov a ich snaha spoločne prekonať aj to zlé. S týmto mužom ale budete vy tou, ktorá mu to celé ničí.

 

Priatelia

            Na záver ešte pomocný bod – ak sa veľmi neprejavuje zadívajte sa na jeho partiu priateľov. Akí sú? Pravdepodobne má s nimi veľa spoločného, a preto sa stretávajú. Ako sa správajú k vám? Predstavil vás? Možno je dobrým partnerom, ale v spoločnosti vás s radosťou nechá osamote. Je len na vás, či tento nedostatok prepáčite a zabavíte sa s ním bez neho. V každom prípade toto je ten najmenší problém zo všetkých vymenovaných.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net