Spodná bielizeň = zdroj sebavedomia a príťažlivosti

Please enter banners and links.

Nejedna žena sa už zamýšľala nad tým, ako by mohla zaujať muža. Zaujať tak, aby na ňu nikdy nezabudol. Hádam každá už stretla výnimočného „alfa samca“, akoby vyrobeného presne pre ňu, ktorý stál za hriech, za vzťah, možno až za manželstvo. Už si aj rozumeli, aj im to klapalo. Už sa nedržali len za ruky a nechceli sa rozlúčiť po pár bozkoch. Ale, v horšom prípade nastala situácia, že dotyčná nebola pripravená na taký posun vo vzťahu. Teda bola, ale iba psychicky. Pod oblečením skrývala „bombarďáky“ a rozťahané tielko.

Vysoká úroveň neznamená len vysoké opätky

Občas sa ženy domnievajú, že je dôležité, ako vyzerajú nahé v posteli a väčšinou trpia komplexmi z nejakej časti svojho tela. Nestarajú sa o to, aby ich spodná bielizeň bola kvalitná, rafinovaná, pohodlná, niečím zaujímavá. Pritom existuje toľko strihov a druhov podprseniek, korzetov, nohavičiek, že akýkoľvek nedostatok na tele takmer lusknutím prstov ukryjete. Ak by sme sa opýtali ktoréhokoľvek muža na dámsku spodnú bielizeň, začal by sa vrtieť na stoličke už len pri tej predstave. Im totiž vôbec nie je jedno, či máte na sebe bavlnené veľké nohavičky, ktoré nosíte aj do práce, aj do posilňovne. Alebo či sú to sexy a kvalitné dámske nohavičky z príjemného materiálu. Taktiež ostatné dráždivé kúsky, ako sú samodržiace pančuchy, neomrzia silnejšie pohlavie asi nikdy. Väčšina si dokonca vyžaduje, aby si ich partnerka nevyzliekla ani počas milovania. Muži málokedy riešia a komentujú oblečenie žien. Pri spodnej bielizni sa však vedia vyjadriť jasne a s veľkým záujmom. Tu môže ich predstavivosť pracovať na plné obrátky. Že má žena kilá navyše? No a čo! Flirtovať so svojim mužom by nemala prestať nikdy, pokiaľ je zdravá, plná života a spokojná. Niektoré erotické košieľky pre plnšie tvary sú ešte príťažlivejšie, než tie pre vychudnuté slečny. Ak je dotyčná slobodná a užíva si nezáväzné dobrodružstvo, určite si zvolí pre svojho milenca bielizeň, ktorá mu vezme dych.

 

Nie je „čipka“ ako čipka

Kvalitná a udržiavaná spodná bielizeň by mala byť neodmysliteľnou súčasťou aj každodenného ošatenia. Čierny korzet pod blúzkou a francúzske čipkované tangá pod sukňou dokážu robiť divy, aj keď nie sú nosené vulgárnym spôsobom. Nikto ich nevidí, a pritom ich vidia všetci. Vidia to, čo z nás vyžaruje, keď sme do najmenšieho detailu pravá famme fatale. Hádam žiadna úspešná atraktívna dáma nenosí pod kostýmom umelinu z čínskeho obchodu. Príliš lacnými kúskami sa dajú privodiť dokonca zdravotné problémy, najmä ak sa v nej cítime nekomfortne aj napriek tomu, že nám veľkosť sedí. Na kabelky a topánky vieme minúť veľa peňazí, ale nákup kvalitnej intímnej bielizne z príjemných materiálov by mal byť prvoradý.

Reklamný článok