Splňte si sen o vstavanom šatníku

Please enter banners and links.

satnik_05b_int_ppSnom každej ženy je vlastný šatník. Vojsť do svojho malého kráľovstva, kde sa na vás z každej strany pozerá oblečenie a doslova si pýta, aby ste si ho obliekli. Okrem splnenia sna však vstavaný šatník do vášho bývania prinesie aj množstvo praktických výhod. Skúste preto porozmýšľať o jeho zabudovaní do spálne. Nebojte sa, nebudú potrebné žiadne veľké stavebné práce.

Vstavané šatníky predstavujú najefektívnejšie riešenie odkladacích priestorov. Vďaka nim nebudete potrebovať už žiadne skrine a okrem oblečenia v nich uskladníte aj rozličné sezónne veci či domáce potreby. Navyše, získate miestnosť v miestnosti, kde môžete uskutočňovať vaše ranné prípravy. Neporiadok, ktorý vzniká v spálni vždy pri rannom obliekaní, bude preto už minulosťou.

 

Vstavaný šatník môžete do spálne nainštalovať kedykoľvek

I keď je na zhotovenie šatníka ideálne myslieť už pri výstavbe domu alebo pri prerábaní bytu, ani potom nie je neskoro. Vstavaný šatník je možné do priestoru priniesť aj ako riešenie zložené z korpusov skríň uzatvorených posuvnými dverami, prípade ponechané ako otvorený šatník. Jediné, čo teda budete potrebovať, je väčšia spálňa, ideálne jej roh, ktorý sa v priebehu pár dní premení na váš nový šatník. Ak máte záujem o prevedenie, v ktorom sa chcete aj voľne pohybovať, musíte rátať s tým, že šatník odkrojí podstatnú časť rozlohy vašej spálne.

 

Návrh dizajnu šatníka je len na vás

Riešenie vstavaného šatníka vám ponúka možnosť navrhnúť si charakter úložných priestorov priamo podľa predstáv. Šatník preto môže kombinovať jedno a viacradové vešania, klasické police, zásuvky alebo doň umiestniť rozličné triediče na topánky či doplnky. Je len na vás, aký si zvolíte odtieň základného korpusu a rovnako aj prevedenie prípadných posuvných dverí.

 

Šatník ako šikovné riešenie úložných priestorov v podkroví

Na záver zaujímavá inšpirácia. Ak bývate v podkroví a máte výrazný problém s umiestnením bežných šatníkových skríň, nahraďte ich práve vstavaným šatníkom. Ten je vďaka výrobe na mieru možné zakomponovať aj do skosených rohov podkrovia. Klasický vstavaný šatník či šatník do podkrovia si môžete nechať vyhotoviť v spoločnosti Aludoor.

Reklamný článok