Špecifický typ chlapa? Nie neprosím

Please enter banners and links.

Vetu, že všetci chlapi sú rovnaký si radšej vypustite z hlavy. Nie je to tak! Na svete sú špecifické typy chlapov, ktorým by ste sa mali radšej okruhom vyhnúť. Mohli by vás pripraviť nie len o chuť na vzťah ale aj o pud ženskej sebazáchovy. O akých chlapov teda ide?

 

Mamičkin maznáčik

Navonok príťažlivý kus chlapa z dobrej rodiny. Na začiatku sa k vám správa ako k princeznej. Veď niet divu, bol vychovaný kráľovnou. Ak sa však k nemu dostanete bližšie a on vás pustí do svojho okolia a k svojej rodine, začne sa správať úplne inač. Nečudujte sa, ak po čase zistíte že váš drahý je odkázaný na ochrannú ruku svojich najbližších a vy budete tak trochu bokom. Niektorým chlapom to totiž tak skoro nedochádza.

 

Večne upravený metrosexuál

Taktiež nie veľmi lahodná šálka kávy. Ak vaša polovička trávi pri zrkadle prinajmenšom toľko času ako vy, mali by ste prehodnotiť s kým to vlastne žijete. Muž je od prírody prirodzenou bytosťou, ktorá sa potrebuje osprchovať, oholiť a navoňať aby bola príťažlivou. Ste predsa žena a nie chlap aby ste mali žiť v jednej domácnosti s ďalšou ženou.

 

Citlivka

Poplakať si pri romantickom filme je normálne. Normálne je to však u nežného pohlavia. My ženy sme od prírody citlivé a je dosť divné ak sme pri pozeraní filmu nohami pri zemi, pričom je náš drahý ponorený do scenára obkolesený hŕbou mokrých vreckoviek. Ako žena potrebujete mať pri sebe niekoho, kto vám bude zároveň oporou a nie brzdou.

 

Nestarnúci Casanova

Je dobré mať pocit, že sme pre niekoho jedinou najkrajšou osobou na svete. Je normálne že každý muž sa obzrie po peknej žene bez ohľadu na to, či je slobodný alebo ženatý. Je však nad mieru nepríjemné ak sa obzerá štýlom 180 stupňová otáčka. Ak sme už v ozajstnom vážnom vzťahu je dobré stanoviť si pravidlá a hranice, ktoré by sme mali dodržiavať.

 

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net