Šokujúce účesy minulosti

Please enter banners and links.

Otázka účesov je jednou z najdôležitejších pre každého človeka, nezávisle od toho či ide o ženu alebo o muža, ktorý sa chce svojmu okoliu páčiť alebo ktorému na svojom zovňajšku aspoň trošku záleží. Možno by ste sa čudovali ako dávno sú už účesy nástrojom vlastného vyjadrovania mužov a žien na celom svete. Vo viacerých prípadoch môžeme povedať, že sú účesy súčasťou samotnej kultúry, či celého vierovyznania. Dobrým prípadom sú napríklad bokombrady ortodoxných židov, ktoré si židovskí chlapci pestujú už od útleho detstva alebo notoricky známe „dredy“, ktoré patria neodlučiteľne k viere rastafariánov.

V súčasnosti sú vlasy dôležitým aspektom našich životov v mnohých smeroch. Slúžia ako symbol úspechu, odvahy, kreativity, svetonázoru a v neposlednom rade aj osobnej hygieny. Preto býva pre väčšinu z nás dosť veľký šok, keď si uvedomíme, že o ne začíname prichádzať vďaka efektu známemu ako padanie vlasov. Táto strata môže byť často až deprimujúca a ani zďaleka nie je také jednoduché zmieriť sa s týmto nepríjemným nedostatkom ako napríklad s prvými vráskami, či šedinami. Prekryť šediny je jednoduché, no šediny môžu byť na druhej strane aj sexy alebo dokonca znakom akejsi dôstojnosti. Holá hlava alebo veľmi riedke vlasy však nesymbolizujú ani jednu z týchto čŕt. Predísť padaniu vlasov nie je jednoduché, niektorí dokonca tvrdia, že je kvôli genetickej a dedičnej podstate tohto efektu nemožné. Existuje však riešenie na padanie vlasov a nie je len jedno.

Prvou možnosťou je drahá a nie práve príjemná transplantácia vlasov. Druhou je vlasový zosilňovač MANE, ktorý okamžite zabezpečí hustejšie vlasya zdravšie pôsobiaci účesu s objemom a leskom. Ako je to možné? Vlasové produkty MANE fungujú na princípe zafarbených mikrofragmentov, ktoré sa prostredníctvom fixátora zachytia na Vašich zdravých vlasoch a okamžite zviacnásobia hustotu Vášho účesu. Ide o jednoduchý kozmetický prípravok, ktorý Vašim vlasom v nijakom smere neškodí a pôsobí rýchlo pri jednoduchej aplikácii.  Tieto prípravky sú dostupné v 11-ich farebných prevedeniach, vďaka čomu uspokoja ľudí s akoukoľvek farbou vlasov od gaštanovej či blond až po šedivú. Vyskúšajte vlasové produkty MANE a zabudnite na padanie vlasov už dnes.

Reklamný článok