So sedačkou na mieru si nekupujete mačku vo vreci

Please enter banners and links.

rolbing-rohova-sedackaPráca s nábytkom je umenie. Okrem toho, že si vyžaduje remeselné zručnosti, chce to aj dávku vkusu a jemnocit v rukách, a čo je najdôležitejšie – otvorenosť voči klientovým požiadavkám. Ako krajčír vytvára odevy na mieru, aby vám na každej krivke tela dokonale sadli, tak aj profesionálni výrobcovia sedačiek robia všetko pre to, aby ste svoju sedačku nikdy viac nechceli vymeniť.

 

Stavte na výrobcov slovenských sedačiek

Niekedy sa stáva, že do svojho obydlia hľadáme dominantný prvok, ktorý by charakter miestnosti ešte viac podčiarkol. Pokiaľ sa rozhodujeme o kúpe sedacej súpravy, často sme zúfalí, že v predajniach nenachádzame produkty, ktoré by nás nadchli alebo dokonca reprezentovali náš vkus. Často máme problémy s veľkosťou sedacej časti alebo máme požiadavky, aby sa sedačka či pohovka dali rozložiť a využívať na každodenné spanie. Avšak to, čo nám ponúkajú v predajniach, nám rozmerovo nevyhovuje. A ak sa konečne nájde vhodná veľkosť po rozložení, nevyhovuje nám zasa farba alebo cena sedačky. Pre tieto prípady je najvhodnejšie obracať sa na tých predajcov sedačiek, ktorí nám dokážu vytvoriť produkty priamo na mieru, za rozumnú cenu a výnimočnú kvalitu. Slováci boli vždy zruční remeselníci, a preto je len vhodné podporiť predajcov slovenských sedačiek. Svoju prácu robia s láskou, preto je vždy odvedená kvalitne.

 

Rohové sedačky a sedacie súpravy aj podľa laického nákresu

Keď máme predstavu o tom, ako chceme, aby vyzerala naša obývačka, pracovňa, hosťovská izba či hala, a chýba nám už len doriešiť miesto na sedenie, jednoducho chyťte do ruky ceruzu a papier a nakreslite si svoju sedačku snov. Aké by mala mať rozmery, či si prajete mať aj úložný priestor, či pôjde o rohovú sedačku alebo sedaciu súpravu, aké chcete mať opierky, vankúše, z akého materiálu by malo byť čalúnenie… Pokiaľ máte svoju obľúbenú paletu farieb, pokojne ju k obrázku pripojte, a nebojte sa navrhnúť aj nejaký vzor, či máte záujem o prúžky, krúžky, kvetiny a pod. Staňte sa návrhárom vlastného nábytku a pochváľte sa pred svojimi známymi. Sedačka je špecifický druh tovaru v tom, že okrem toho, že by mala dobre vyzerať, by vám mala predovšetkým poslúžiť k dobrému oddychu.

 

Sedačka je dlhodobá investícia

Pri výbere sedacej súpravy alebo pohovky nepremýšľajte v štýle, že sa vám o pár rokov môže zmeniť vkus a sedačku aj tak vymeníte. Vyberte si rovno takú, ktorá bude vyzerať nadčasovo a bude vám slúžiť a páčiť sa vám dlhodobo. S takouto precíznosťou sa v bežných predajniach s nábytkom sotva stretnete. Pokiaľ sa vám naskytne potreba doložiť do vašej miestnosti ďalší kus sedačky, jednoducho si dáte vytvoriť sedačku na mieru, aby vám zapadla do interiéru alebo vyzerala na vlas rovnako ako tá, čo už máte. To je luxus!

Reklamný článok