Skôr než sa vydáte…

Please enter banners and links.

ID-10085983…by ste toho o ňom mali vedieť čo najviac, pretože ide naozaj o veľký krok vo vašom živote. Nejdete meniť topánky, idete meniť svoje priezvisko. Čo je to najpodstatnejšie? Čo by vás malo zaujímať? V čom je dobré byť zajedno?

 

Jeho kamaráti & rodina

Ak ešte stále veríte tomu, že si beriete len jeho a všetko ostatné ide bokom, zobuďte sa! Každá vydatá žena vám potvrdí starú známu pravdu – beriete si aj jeho rodinu a z časti aj jeho najbližších kamarátov. Život nie je telenovela, že keď vám nevyhovuje jeho otec alebo vám ide na nervy budúca svokra, jednoducho romanticky utečiete a život bude už len o vás dvoch.

Nie je jedno z akej rodiny pochádza a či si s nimi rozumiete. A tiež nie je jedno akých má kamarátov. Tí najbližší k vám určite budú chodiť na návštevu, a tak by vám nemali prekážať. Nech ste už akokoľvek zamilovaná, zastavte sa a premýšľajte. S jeho najbližšími treba vedieť vychádzať.

 

On & alkohol

ID-100209391

Nie raz a ani nie dvakrát potrebujete zistiť aký je, keď vypije viac alkoholu a začne byť „spoločensky unavený“. Hodláte byť spolu celý život (alebo aspoň niekoľko rokov), takže vás čaká nejedna akcia, na ktorej bude aj alkohol. Pokiaľ je veselší, utancovanejší alebo ospalý, je to celkom fajn. Ale ak je agresívny alebo priveľmi flirtuje s inými, asi vaše spolužitie nebude pokojné.

Určite nechcete dopadnúť ako vaša kolegyňa alebo spolužiačka zo strednej, ktorá sa slepo vydala, a teraz plače lebo jej drahý je po alkohole neznesiteľný. Zabávať sa treba, aj alkohol si treba dopriať, ale nech to nie je muž s agresívnymi sklonmi. Takisto nie je žiadnou výhrou mať doma uflirtovaného muža, ktorý keď to preženie s alkoholom nemá hranice a ani zábrany.

 

Štýl života & správanie

A na záver ešte tretia, veľmi dôležitá otázka: aké má názory na život a ako sa správa? Protiklady sa priťahujú, ale nie nadlho…

Váš budúci manžel by mal mať rovnaké názory ako vy aspoň v tých najnevyhnutnejších otázkach. Rád športuje? Je spoločenský? Akceptuje vaše kamarátky? Je to cestovateľ alebo skôr domased? Ako sa k vám správa?

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net