Silvestrovský party look

Please enter banners and links.

Nový rok sa nezadržateľne blíži a opäť prichádza čas bilancovania, čo všetko ste stihli spraviť v minulom roku a čo sa nepodarilo. Čas, kedy sa chcete znova prinútiť prestať fajčiť, držať diétu či nájsť si nového muža. S tým všetkým vchádzate v ústrety novému roku.

Nezabúdajte, že všetko nové sa môže začať už v ten večer a vy musíte byť pripravená. Dokonalý look, outfit, make-up. To sú tie správne nástroje na silvestrovskú zábavu. Ideálny čas vyraziť na povianočné nákupy a uchmatnúť si zaujímavý kúsok do vášho šatníka.

Ak sa chystáte osláviť Nový rok v podniku alebo na súkromnej párty u známych doma, určite si vyberte obtiahnuté koktejlové šaty v metalických farbách alebo ozdobené flitrami. K tomu čierne pančušky, vysoké opätky a sako. Look dolaďte výraznejším make-upom. Čierne linky sú priam ideálne a pokojne môžete skúsiť aj umelé mihalnice.

Pokiaľ balíte kufre na hory, zbaľte roztrhané rifle, pletený teplý sveter a workery. Rafinovaný top pod sveter a pekné spodné prádlo. Nech ste pripravená na každú situáciu. Dajte si kvalitný krycí make-up, zvýraznite líčka a mihalnice.

Silvester je predovšetkým o zábave. Tancujte, smejte sa a užívajte si tú chvíľu s priateľmi. S alkoholom opatrne, nech si z tej párty noci aj niečo zapamätáte.

FOTO: pexels.com