Sezóna firemných večierkov sa blíži. Buďte pripravené

Please enter banners and links.

firemný večierok

Čo nevidieť tu bude koniec roka a to pre nás znamená sezónu tých najrôznejších plesov, večierkov a firemných akcií. Ako sa správne obliecť na takéto udalosti a aký makeup zvoliť, aby sme zaujali?

Budú tam aj vaši nadriadení

Pri výbere vášho outfitu si dajte záležať, pretože na firemných párty bývajú aj vaši nadriadení. Nie je preto od veci sa poriadne pripraviť. Predveďte sa v inom svetle, než sú zvyknutí. Nielen oni, ale aj vaši kolegovia. Chcete predsa počuť: „Vau!“, takže smelo do nakupovania. Takáto udalosť si vyžaduje slušné formálne oblečenie, ktoré vás odprezentuje. Nemusíte minúť „majland“, ale hlavne nech vám to pristane. Voľte šaty, ktoré budú lichotiť vašej postave a krásnym krivkám.

Radšej tmavšie farby

Na takéto formálne udalosti sa odporúča obliecť si skôr niečo tmavšie a menej výrazné či vyzývavé. Nikde však nie je napísané, že to musí byť nudné. Ak dresscode doplníte zaujímavými lodičkami alebo balerínkami a samozrejme nezabudnete na elegantnú kabelku – úspech máte v rukáve.

Nájdite si čas na kaderníčku a cíťte sa aspoň jeden večer ako princezná

Čo na tom, že prídete takmer o jednodňový zárobok – firemná párty si to zaslúži. Doma v kúpeľni sa vám nikdy nepodarí spraviť taký parádny účes, ktorý vám na hlave vyčaruje iba skúsená kaderníčka. Aj zdanlivo obyčajne vyfúkané vlasy dostanú úplne inú iskru a lesk. Profesionálna kozmetika a vosk zaručenie dopomôžu k vášmu dokonale upravenému vzhľadu.

Ak ide o makeup, buďte opatrné

V žiadnom prípade sa neodporúča príliš výrazné líčenie alebo vyzývavé farby rúžov. Máte pôsobiť formálne, avšak nie koketne. Dôstojne budete pôsobiť v slušivom makeup-e, ktorý ukryje vaše nedokonalosti, ale zároveň osvieži vašu pleť. Ceruzka na očiach a jemný lesk na perách je to pravé, čo zapôsobí. Zároveň vás to omladí. Pokiaľ sa chystáte na neformálnu firemnú párty, postačia vám aj vaše obľúbené džínsy, krajšia blúzka a v tomto prípade sa hodí aj výrazné líčenie.

FOTO: pexels.com