Sex rukami alebo jazykom?

Please enter banners and links.

Všetko má svoje pre aj proti. Aj v prípade milostnej predohry alebo dokonca povýšenia predohry nad samotný sex sa môže vynoriť otázka, ktorá sexuálna praktika je lepšia – spôsobovať radosť rukami alebo jazykom?

 

Aj muži milujú teplo úst

Pravdepodobne sa nenájde človek, ktorý by si nevychutnával okamihy, keď sa ich partner zakráda do tajných partií v rozkroku a objavuje ich svojím jazykom. Ženy aj muži nedajú dopustiť na záplavu tepla, ktorá ich zahltí, len čo partner teplým dychom zahalí citlivé partie. Drsnejšie pohlavie si užíva teplo a vlhkosť, ktoré sú v kombinácii s miernym stiskom zubov tým najlepším spôsobom, ako vypustiť paru. Ženy zasa milujú, keď sa ich partneri láskajú nielen s ich klitorisom, ale aj pyskami, a keď sa im vlhký jazyk kĺže vagínou aj bez použitia lubrikačných prípravkov. Milovanie jazykom má svoje pre aj proti. Okrem toho, že sa nám môže postarať o infekciu, nás však väčšina v zozname poteší. Napríklad sa dá veľmi rýchlo dosiahnuť orgazmus, pretože ženské ústa náramne pripomínajú útroby vagíny. I ženy sa uspokoja rýchlo – sliny sú predsa prirodzeným lubrikantom a pri správnej technike je tu vrchol čo nevidieť. Zuby si však radšej umývajte až po radovánkach, je to oveľa hygienickejšie.

 

Jeden prst alebo celá ruka

Keď má žena svoje dni, pri sexe to väčšinou ostáva len pri „ručných prácach“, ale aj to je niečo. Páni by si však mali dať pozor na to, aby boli prsty pri hladení vagíny dostatočne vlhké, nech sa pokožka zbytočne nezoderie a v zlom nerozdráždi. Bez vlhkosti je aj cesta k orgazmu dlhšia. Preto je dobré používať aj pri dráždení prstami sliny alebo občas zájsť pohladiť bod G. Zvlhnutie sa však väčšinou dostaví už pár sekúnd po dráždení. Začnite napríklad láskaním stehien, zadočka, postupne rozťahujte pysky a krúžte prstom okolo klitorisu. Keďže väčšina žien nie je schopná dosiahnuť orgazmus inak ako pri masturbovaní, tieto praktiky si naplno vychutnávajú. Muži síce povedia, že je ich penisu lepšie v milenkiných ústach alebo vo vagíne, no ani rukou to nie je na zahodenie, keď postupujete podľa overených inštrukcií. Pamätajte však, že v prípade muža treba ísť na ručné práce s vervou a pracovať s rytmom. Čím pevnejší stisk a divokejšie pohyby, tým hodnotnejší zážitok. V každom prípade treba pracovať s dobre umytými rukami a aj po dobrom orgazme sa stále môžete pustiť do sexu v pravom zmysle slova.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com