Sex na jednu noc: s kým?

Please enter banners and links.

Na láske vám záleží a vzťah je pre vás dôležitý, no vášeň je niekedy až tak silná, že premôže akékoľvek iné hodnoty. Sex na jednu noc má svoje čaro nielen pre mužov, ale i pre ženy. Ktorí chlapi teda stoja za hriech?

 

Gigolo

            Kto iný by mal byť ideálnejším partnerom na jednu noc ak nie skúsený, miestny alebo úplne neznámy, gigolo? Nečaká žiadne záväzky, ženy dobre pozná a sex ho baví, takže bude pre vás dokonca i prínosom. Ak hľadáte nespútanú vášeň a potrebujete chlapa, ktorý to dokáže poriadne roztočiť, zamerajte sa práve na gigola. Spokojnosť je takmer zaručená.

 

Neodolateľný

            Iste máte vo svojom okolí aj vy nejakého muža, ktorý vás mimoriadne priťahuje – má dobrý zadok, mužné ramená, prenikavý pohľad a jeho šarm vás úplne opantal. Je jedno, či ide o vášho kolegu, suseda alebo známeho, skrátka vás berie a vy ho chcete mať… Tak na čo ešte čakáte? Zbaľte ho a užite si to!

 

Cudzinec

            Kategóriu cudzincov azda netreba ani predstavovať. Ste na dovolenke alebo služobnej ceste a odrazu zbadáte, že vás spoza iného stola fixuje pohľadom sympatický, modrooký krásavec ktorý je z vás nadšený. Vám je ihneď jasné, že táto dovolenka či služobná cesta bude onedlho okorenená o nový zážitok. Pravdepodobne o ňom už nikdy nebudete počuť, ale spomienky plné vášne zostanú.

 

Dohodou

            Sex na jednu noc nemusí byť len spontánnou záležitosťou; dohodnite si ho vopred. Skôr, než sa dohodnete na dátume a čase si premyslite navzájom aj taktiku, spôsob akým pôjdete na vec a nebojte sa vyskúšať ani nové praktiky o ktorých ste doteraz len premýšľali. Teraz je tá správna príležitosť dohodnúť si sexuálne praktiky a aj keby nevyšli, môže vám to byť jedno pretože na seba kontakt zahodíte len čo sa sex skončí. Zahoďte obavy zo zlyhania a konečne si dohodnite sex podľa vlastných túžob.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net