Sex, aký musíte zažiť

Please enter banners and links.

ID-10090880Nebudete čítať o nových polohách, ktoré by vás zaručene mali priviesť k orgazmu. Všetky dobre vieme, že sex nie je len o polohách – podstatné je aj miesto, atmosféra a muž, s ktorým sme. Sú totiž takí, pri ktorých vie byť aj obyčajný misionár zážitkom.

 

Sex bez zábran

            Minimálne raz v živote musíte zažiť sex bez zábran. Je úplne jedno, či sa to stane v spálni, na podlahe v predsieni len čo prídete k nemu domov, na kraji pláže počas horúcej noci alebo v bazéne vašich rodičov. Jediné, čo bude dôležité, bude chuť na sex vás oboch. Jedine pri takom sexe zistíte čoho ste schopná, čo všetko sa vo vás ako v žene skrýva. Mnohé sú potom prekvapené lebo ani netušili, že sa tak vedia odviazať. Sex bez zábran je o vás, vašej chuti užiť si a o mužovi, ktorý vás v danej sekunde poblázni. Ak ste také čosi ešte nezažili, je najvyšší čas zmeniť to. Hlavné je nebrániť sa tomu a byť spontánnou.

 

Sex hneď ráno

            Áno, je to ten sex kvôli ktorému meškáte do práce a vďaka ktorému je deň ihneď krajší lebo sa nemáte dôvod mračiť. Občas si doprajte ranný sex bez výčitiek a zbytočného stresu. Maznanie, na ktoré máte chuť po zazvonení budíka, nechajte prerásť vo vášnivý sex. Pocit šťastia, dobrú náladu a energiu po takom sexe ocení aj váš partner. Pokiaľ ste sa ráno ešte nemilovali ani raz, hneď zajtra to vyskúšajte!

 

Rozlúčkový sex

            Niektorým ženám sa to nezdá, ale tie čo to skúsili, vedia svoje a na takýto sex spomínajú po celý život. Emócie z rozchodu spôsobujú rôzne emócie, z ktorých sa ľahko vytvorí iskrenie. Pokiaľ bol dobrý v posteli je jasné, že si to s ním rozdáte ešte raz, naposledy. Rozlúčkový sex má svoje čaro – niekedy dokonca býva tým najlepším z celého vzťahu. Ak máte chuť obaja, prečo si odoprieť takýto zážitok? Ďalšia šanca už možno nepríde a vždy predsa ľutujeme viac to, čo sme neurobili než to, čo sme spravili.

 

Sex ako synonymum uzmierenia

            Nakričali ste na seba, vynadali ste si a teraz na seba urazene pozeráte. Odrazu, ani neviete vysvetliť prečo, sa vám zdá byť stále príťažlivý, stále sexy. Nebráňte sa tomu, že dostanete počas hádky alebo tesne po nej chuť na sex. Vraví sa, že najlepšie je končiť hádku sexom lebo nebudete vedieť o čom ste sa hádali a problém sa príjemne vyrieši. Keď ste sa ešte nikdy takto neudobrovali, skúste to pri najbližšej hádke. Oboch vás to uvoľní a zbaví stresu.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net