Šetrenie trochu inak

Please enter banners and links.

Milé dámy, iste mnohé z vás neraz obracajú každé euro predtým ako niečo kúpia. Veď priznajme si to, doba je ťažká a peňazí bežný človek nemá navyše. No ako inak ešte môžete ušetriť? Poradíme vám – skúste Lyoness.

Že neviete o čo ide? My sa vám to pokúsime priblížiť. Lyoness je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2003 a pôvodne fungovala iba v štyroch krajinách. Zakladateľ ponúkal klientom pri každom nákupe peniaze späť. Úspech spoločnosti je značný, pretože dnes pôsobí až v 30 krajinách Európy, ale i v USA, Kanade, Brazílii a mnohých ďalších štátoch.

Základnou myšlienkou je tzv. win-win – to znamená, že vyhráva každý zúčastnení. Pretože vďaka globalizácii profitujú zákazníci (členovia) pri nakupovaní v mnohých obchodoch a zároveň si spoločnosti zapojené do tohto programu lákajú zákazníkov, ktorí využívajú skvelé ponuky.

Pri tomto spôsobe využívania členských výhod si môžu členovia vybrať spomedzi rôznych typov – nakupovanie s kartou Cashback Card, mobilné poukážky, darčekové poukážky, či výhody pri online nakupovaní. Pri každom nákupe v partnerskej spoločnosti získajú členovia peniaze späť.

Výhodou je i medzinárodné pôsobenie Lyoness, vďaka tomu môžu členovia využívať výhody nielen tuzemských, ale i zahraničných spoločností. Ide o približne 29 000 spoločností z 41 krajín a asi o 3 200 internetových obchodov.

Ak vás táto možnosť zaujala, aktuálne si môžete vyskúšať 30 denné členstvo na skúšku. Stačí sa bezplatne zaregistrovať a môžete si užívať všetky výhody členstva.