S týmto mu sex určite znechutíte

Please enter banners and links.

Pre muža je sex čosi posvätné. Keď ho má dostatok, darí sa mu tak v práci ako aj v bežných radostných chvíľach dňa. Každá dobrá partnerka vie, že pokiaľ je muž sýty nielen čo sa žalúdka týka, tak všetko klape tak, ako má.

Sex ako odmena? V žiadnom prípade!

Keď sme zamilovaní, trávili by sme v spoločnej posteli 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Miesto, čas a spôsob by  nerozhodovali. Vášeň, ktorá nás opantáva je taká silná, že by sme sa celé dni iba milovali. Plní túžob a s nasadenými ružovými okuliarmi sme presvedčení, že sme tí najšťastnejší ľudia na planéte a nepotrebujeme nič viac, iba prítomnosť toho druhého. Časom sa však situácia zmení, do vzťahu sa nenápadne a postupne dostane rutina, ktorá najmä ženám, zvykne libido oslabiť.

Šťastní tí, ktorých sa to netýka, pretože existujú výnimky, kde to práve vďaka dokonalému telesnému a duševnému naplneniu harmonizuje dlhodobo. Súhra v posteli, súhra v živote.

Mnohé dámy dokážu svojimi slovami či gestami celkom slušne a postačujúco znechutiť svojmu partnerovi sex a celkovú chuť na milovanie. Schválne, či sa nájdete.

No dobre teda, ak chceš…

V prvom rade výhovorky ako: bolí ma hlava, teraz nie, radšej neskôr , nemám náladu ani čas alebo veta – „Budem sa s tebou milovať, až keď ty spravíš ….“, sú tým najväčším odpudzovadlom pre muža. Ak ich budete používať pričasto, znechutí sa im nielen sex, ale aj vy. Žiaľ, veľa mužov potom začne hľadať šťastie v náručí inej.

Toto chcete? Možno sa vám tisne na jazyk vyjadrenie, že vzťah predsa nie je iba o sexe a keď sa dvaja ľúbia, ide to aj bez toho. Treba si však uvedomiť, že muži sú iní. Oni preciťujú lásku najmä prostredníctvom toho, čo sa nachádza v ich nohaviciach. Múdra žena tá, ktorá to pochopí a netvári sa počas milovania ako trpiteľka alebo nástroj na používanie, ale namiesto toho si užíva plnohodnotný vzťah so všetkým, čo k tomu patrí.

FOTO: pexels.com