Rozžiarte vaše bývanie. Luxusnými bytovými doplnkami

Please enter banners and links.

interierove-doplnky-ambiente.skMáte niekedy pocit, že vaša domácnosť potrebujete trochu oživiť? Nemusíte si hneď pozývať k sebe bytového architekta, niekedy stačí málo a váš príbytok si dokonale skrášlite aj sami modernými bytovými doplnkami. Môžete nimi sprestriť celý byt, od predsiene, kúpeľne, kuchyne, detskej a obývacej izby, až po spálňu. Máme pre vás pár tipov, ako na to, spolu s interiérovým štúdiom Ambiente, ktoré ponúka široký sortiment textilných doplnkov, moderných záclon i luxusných závesov. Stačí siahnuť po ich katalógu zaujímavých foriem dekorácií i interiérových doplnkov a ste hneď v obraze.

 

Moderné záclony sú trendy

Kedysi platilo staré pravidlo – vyberte si – buď biele, alebo jednofarebné záclony či závesy. Tak na to v súčasnosti už zabudnite. Oboje už dávno nie sú iba obyčajným bytovým textilom, ale dokážu vo vašom priestore urobiť ozajstné divy. Dnešná doba vyžaduje oveľa väčšiu kreativitu aj od dizajnérov a tak moderné bytové doplnky v originálnom prevedení dodajú vášmu domovu ten správny šmrnc i eleganciu.  „Každý interiér si vyžaduje doplnky, pretože bez nich by pôsobil chladným a fádnym dojmom. Medzi tie absolútne najpoužívanejšie a zároveň najefektnejšie patria práve moderné záclony a závesy na okná,“ radí štúdio Ambiente.

 

Detaily privedú vaše bývanie k dokonalosti

bytove-doplnky-ambiente.sk

Záclony a závesy si podľa bytových dizajnérov z Ambiente vyberajte dôsledne, pretože vďaka ich umiestneniu často aj na celej stene sa stanú jednou z dominánt priestoru. „Pri vkročení do miestnosti si práve preto tieto okenné dekorácie všimnete ako prvé. Moderné záclony a luxusné závesy však v interiéri neplnia len funkciu doplnkov, ale aj zaujímavej formy tieniacich systémov. Navyše, do domácnosti nimi vnesiete farebnosť, dodáte jej štýl a jedinečnú atmosféru.“ Okrem záclon a závesov môžete ako tienidlá použiť aj rímske rolety, japonské panely či iné systémy, ktoré oživia váš priestor. V každom prípade je vhodné zabezpečiť, aby boli dostatočne viditeľné a tak naplno vynikla ich krása.

 

Luxus máte na dosah, stačí sa inšpirovať

Luxusné závesy spoznáte na prvý pohľad podľa vysokej kvality látok a nadčasového dizajnu. Chcete mať napríklad vynovené bývanie v pravom britskom štýle? Stavte na anglický dizajn vo forme vysoko kvalitného hodvábu. Taliani zase uprednostňujú honosné, bohato zdobené moderné záclony v rôznych materiáloch prevedeniach, vzoroch a farebných kombináciách. „Našou prioritou je spokojný zákazník, preto vyberáme najnovšie trendy záclon v najlepšej kvalite a vypracovaní. Tieto bytové doplnky tiež šijeme na mieru podľa požiadaviek klientov, v rôznych farebných kombináciách,“ uzatvára portál Ambiente. Doprajte svojmu bývaniu porciu luxusných bytových doplnkov. Váš domov si predsa zaslúži byť krásny a vy si to v ňom môžete naplno užívať dlhé roky.