Rozprávky a hry pre deti online

Please enter banners and links.

Milé mamičky, iste poznáte ten pocit keď sa vám zdá, že už neviete čo nové deťom ukázať. Všetky rozprávky, čo máte doma sú už prečítané a deti z nich nie sú až tak nadšené ako kedysi. Jednoducho by to chcelo niečo nové. My máme pre vás skvelý tip, navštívte internetovú stránku www.purpulo.sk. Nájdete tu množstvo inšpirácií ako deti zabaviť.

 

 

 

Stránka je spracovaná nielen zaujímavo, ale i prehľadne. Nájdete tu totiž nielen rozprávky pre deti, komiksy ale i mnohé iné. A to všetko pekne rozdelené. Takže, ak má vaše dieťa chuť vypočuť si rozprávku, môžete mu nejakú rýchlo nájsť a prečítať.

Pre mamičky, ktoré občas nemajú čas je veľmi nápomocná sekcia videorozprávky, kde svojmu dieťaťu jednoducho rozprávku spustíte a vy sa môžete venovať inej činnosti. V prípade, že vaše dieťa je už viac samostatné, tak mu na purpulo.sk spustite nejakú hru, vďaka ktorej si bude trénovať motoriku i pamäť. Nájdete tu detské hry rôzneho charakteru, či už ide o puzzle, závodenie áut, pexeso, či iné.

 

 

Deti iste veľmi poteší i možnosť vymaľovávania klasických omaľovániek Ide o zábavnú činnosť, ktorá deti tak ľahko neomrzí, hlavne ak sú obrázky vždy iné. Používanie farieb zároveň podporuje kreativitu vašich ratolestí. Ak sa vášmu dieťaťu omaľovánky zapáčia, no s myšou mu to až tak dobre nejde, neváhajte mu niektorú z mnohých omaľovániek vytlačiť. Tak si bude môcť vychutnať farbenie klasickými farbičkami.

 

 

Ak má vaša ratolesť bujnú fantáziu a rado si vymýšľa príbehy, tak je pre neho ako stvorená možnosť vytvoriť si vlastné komiksy na purpulo.sk.

Okrem toho, že na tejto internetovej stránke pre deti nájdete rôzne detské hry či rozprávky, nájdete tu i informácie o nových filmových rozprávkach, ale i obchodík s originálnymi hračkami pre deti. Ak teda chcete svoje deti prekvapiť niečím novým, skúste im ukázať purpulo.sk, verte, že budú nadšené.

Reklamný článok