Rozkvitnite s kvetinovou módou

Please enter banners and links.

Malé, veľké, farebné i čiernobiele – kvety. Je jedno, či na tričku alebo na blúzke, na saku či na džínsoch, ale aj na hociktorom doplnku. Hodia sa všade a pristanú každej žene bez ohľadu na vek. Dokonca sa hodia aj pánom, ak sú vhodne aplikované. K žene jednoducho kvety patria a s kvetovaným vzorom zažiari všade,kde sa objaví.

 

 

Omladnite s kvetmi

Kvety sú symbolom života, sviežosti, vône, zdravia, mladosti, krásy, čerstvosti a takto by sa dalo pokračovať ešte veľmi dlho. Sú veľmi výnimočné. Presne ako vy! Pokiaľ sa chcete cítiť žensky, rozhodnite sa pre tieto vzory. Muži milujú, keď sa dámy obliekajú žensky, so všetkým, čo k tomu patrí. Prepadne ich pocit, že ste nežné krásky, ktoré treba ochraňovať, a túto ich náklonnosť určite ocení nejedna „kvetinka“. Záhadné zvodkyne si môžu vybrať čierno-biele alebo tmavšie variácie, v ktorých budú pôsobiť solídne, ale zato rafinovane. Tie odvážnejšie si zvolia sýte farby, aby čo najviac pútali pozornosť. Pokojne môžete skombinovať kvetinové tričko s kvietkovanými sukňami, ale aj s rôznymi geometrickými tvarmi. Výsledok bude o to zaujímavejší.

 

Pristane im všetko

Kvetinová móda vládne svetu už od nepamäti a je to tak dodnes. Vždy bude tou správnou voľbou pre každého. Či ste malí a či veľkí, či sa chcete obliecť formálne, alebo hoci aj na ples. Možnože plánujete ísť len na prechádzku počas všedného dňa alebo kempovať do prírody. Vezmite si so sebou „vaše kvietky“. Budete pôsobiť veľmi príjemne na svoje okolie a ulice zaplníte optimizmom. A čo obuv? Je úplne jedno, akú si zvolíte. Ihličky, tenisky, šľapky či sandále, vyzerať skvelo budete vo všetkom, na čo máte práve náladu. Nie je úžasné, že sa nič nedá pokaziť? Buďte nežné s rozpustenou hrivou a elegantné s uhladeným drdolom. Na úrovni s trblietavými šperkmi a šarmantné so zlatými či striebornými doplnkami. Ale aj drevené či korálkové kúsky bižutérie zapôsobia práve tak, ako to od nich očakávate. Vždy mladá a krásna.

FOTO: pexels.com