Rozchod tak trochu dvojtvárne

Please enter banners and links.

Na rovinu povedané, rozchod nie je pre nikoho nič príjemné a nie vždy sa s ním dokážeme vyrovnať nadpozemskou rýchlosťou. Ak ste si mysleli že muži a ženy berú rozchod rovnako tragicky, ste tesne vedľa. Aj keď sa to počúva ťažko, rozchod z pohľadu muža je dimenziálne rozdielny ako z pohľadu ženy.

 

Nejesť, nedýchať, trpieť……?

Ak ste si mysleli, že muži po rozchode nekonečné mesiace trúchlia a hľadajú príčiny prečo je to tak, tak to tak ani z ďaleka nie je. Sú muži ktorých sa rozchod dotkne skutočne tvrdo. Pravdou však je, že sa s ním dokážu zmieriť rýchlejšie ako rozchodom tvrdo poznačená žena. My ženy máme tendenciu vyhľadávať dôvody, prečo, začo, ako….. Pričom muži sa po niekoľko krát nezodpovedanej otázke na problém takpovediac vykašlú.

 

Nová náhrada na rýchlom obzore

Či už sú to ženy alebo muži, väčšia časť ľudí ktorá dostala kopačky pociťuje nutkanie nájsť si niečo, čo nedostala a zbaviť sa tak komplexov u inej, novej osoby. Niet sa čo čudovať že väčšina z nás siaha po nových partneroch ešte predtým, než sa stihne z rozchodu vlastne spamätať.

Rozdiel spočíva v tom, že muži sa dokážu zamilovať podstatne rýchlejšie než niektoré ženy…česť výnimkám. Je preto obvyklé že väčšina žien vystrieda za celý svoj život podstatne viac partnerov ako muži, práve kvôli tomu, že si zakladá vzťah s osobou ktorú v konečnom dôsledku ani skutočne nemiluje.

 

Niečo pre zronené ženy

Muži sú od prírody biologické bytosti, stavané na to, aby mali neustále k dispozícií dostatok stravy, pohodlia a sexu. Bez ohľadu na to aký vzťah k žene majú, niektorý muži sa potrebujú jednoducho oklepať a ísť ďalej. V takomto prípade si radšej vyčistite hlavu  a povedzte, že v rybníku nepláva len jedna jediná ryba a stačí len správny čas kedy si ulovíte tú správnu.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net