Ranný Sex je liek

Please enter banners and links.

Načo zbytočné lieky, vitamíny, posilňovače imunity. Byť fit, nemať nadbytočné kilá a cítiť sa fajn sa dá aj inou , viac príjemnejšou cestou. Pozrite si hlavné 4 dôvody prečo je sex liekom a v čom nášmu telu aj duši pomáha a prečo práve milovanie hneď po prebudení ulahodí vášmu srdiečku aj zdraviu až niekoľkonásobne viac ako inokedy.

 

 

Života budič

Milovanie hneď po prebudení zvyšuje adrenalín  a hormóny v našom tele. Ranný sex by sa dal prirovnať aj polhodinovému rannému workoutu alebo behu. Vaše telo naštartuje do nového dňa a vy sa budete cítiť živšie a hlavne dobre naladená, čo je pre nový deň tým najlepším štartom.

 

Rozvíja inteligenciu

Pri rannom milovaní vzrušíte nielen svoje telo ale aj mozog, čím hormóny stimulujú aj sivú mozgovú kôru . Pravidelným sexom tak svoju prirodzenú inteligenciu nepochybne rozvíjate. Mozog je tak počas dňa vnímavejší a dokáže spracovávať pomerne viac informácií.

 

Proti rakovine prostaty

Vášho muža ochráni pravidelný ranný sex pred rakovinou prostaty.  Pravidelnou ejakuláciou sa tak znižuje koncentrácia zhubných látok, ktoré sú za toto ochorenie poväčšine zodpovedné. Dá sa teda skonštatovať,  že tento príjemný ranný workout slúži zároveň aj ako prevencia.

 

Proti bolesti a iným ochoreniam

Zobudíte sa ráno na nepríjemnú bolesť hlavy alebo máte predmenštruačné bolesti? Načo siahať hneď po zbytočných tabletkách. Zvýšená hladina endorfínov počas vášnivého milovania výrazne tlmí bolesť. Navyše v našom tele uvoľňuje imunoglobín A,  ktorý chráni pred chrípkou a inými ochoreniami.

Nechajte sa inšpirovať zdravou medicínou. Pre váš organizmus bude takéto spríjemnenie rána vysoko povzbudzujúce a navyše urobíte dobre aj vášmu zdraviu a psychickej pohode. Ranné milovanie prospieva aj vašej kráse, čo ocení hlavne pružnosť vašej pleti.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO:  freedigitalphotos.net