Rande so šéfom

Please enter banners and links.

ID-100201969Aj keď sa niektoré ženy tvária pohoršene, v skutočnosti randenie so šéfom chápu pretože nejeden šéf by za porušenie morálky stál. Ak práve rozbiehate takýto vášnivý románik, dávajte si pozor predovšetkým na diskrétnosť.

 

Vedia to všetci…

Myslíte si, že situáciu máte pod kontrolou a nikto o vašom romániku netuší? Mýlite sa! Takéto veci kolegyne (stále netušíme ako to tie potvorky vedia!) vždy vyňuchajú. A okrem toho, že to vedia, aj o vás v tom lepšom prípade klebetia. V tom horšom vás rovno ohovárajú, i keď v skutočnosti sa tiež rady pozrú na jeho hriešne dobrý zadok.

Vašou úlohou je nevšímať si ich, pracovať ďalej tak ako doteraz a nenechať sa vyviesť z miery nejakými poznámkami a dvojzmyslami. Rozhodne by ste sa mali vyhýbať akýmkoľvek intímnostiam na pracovisku, lebo ak tento nezáväzný románik skončí, budete sa cítiť ešte trápnejšie.

 

Stále ste zamestnaná

I keď o vás ostatní vedia a šuškajú si, vy ste stále zamestnaná čo znamená, že potrebujete i naďalej zachovávať etiku a pracovať tak, ako ste pracovali doteraz. Dodržujte termíny a odovzdávajte svoju prácu v rovnakej kvalite – vy sa takto budete cítiť lepšie v kolektíve medzi ostatnými a im nedáte možnosti na ďalšie blbé poznámky. Poflakovanie či dokonca povýšeneckosť by urobili veľmi zlú atmosféru na ktorú by ste časom doplatili jedine vy.

 

Nebonzujte!

Váš šéf s vami randí, ale to je tak všetko. V súkromí by od vás v žiadnom prípade nemal ťahať informácie o kolektíve alebo dokonca o vašich kolegoch a kolegyniach. Aj keď sa už na niečo pýtal, v žiadnom prípade nebonzujte; neviete totiž prečo z vás ťahá tieto informácie a ako by ich mohol použiť. Okrem toho, ešte stále patríte k ostatným, ste jednou z nich.

 

Ešte jedna rada na záver…

Zabudnite na dôverné rozhovory o ňom s akoukoľvek kolegyňou, i keď ste doteraz boli tými najlepšími kamarátkami. Nejedna žena dostala výpoveď práve preto, že vyťahovala na svetlo intímnosti alebo iné detaily o svojom šéfovi. Nech sú vám výstrahou príbehy tých žien, ktoré sa zdôverili jednej, a na druhý deň to vedeli všetci a ešte aj s prídavnými omáčkami okolo, ktoré boli samozrejme výmyslom. Rozruch okolo seba je to posledné, čo potrebujete…

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net