Profesionálny make-up – cesta ku kráse

Please enter banners and links.

To, že každá žena je v podstate krásne vedia všetci, stačí v nej len nájsť to, čo ju krásnou robí a podčiarknuť to. Na to však treba trošku talentu a šikovnosti akú majú profesionálny vizážisti. Tí vždy zvolia vhodný make-up a farby pre každú dámu.

Ako sa však vizážisti stanú profíkmi? Niektorým možno stačí talent a trochu praxe, no väčšina potrebuje dobré vedenie profesionálov. A presne takéto vedenie vo forme kurzov ponúka všetkým vizážistom Make-Up Institute Prague.

Tento inštitút pôsobí na českom trhu a patrí medzi špičku. Poskytuje rôzne profesionálne kurzy líčenia v najmodernejšom duchu. Odbornosť a profesionalitu zaručujú mená špičkových českých i zahraničných vizážistov v roli lektorov.

Make-Up Institute Prague okrem profesionálnych kurzov pre vizážistov rôznych úrovní ponúka i kurzy pre verejnosť. Vďaka účasti na týchto kurzoch sa každá dáma naučí líčenie vhodné priamo pre ňu.

Ak sa teda niekto chce stať profesionálnym vizážistom, nie je nič jednoduchšie. Stačí absolvovať kurz pre začiatočníkov v tomto inštitúte a dvere do sveta profesionálneho líčenia  sa vám otvoria aj vďaka získanému Make-Up Institute Certificate a osvedčeniu o rekvalifikácii. K dispozícii sú dva typy kurzov pre začiatočníkov. Rekvalifikačný Make-Up Kurz, kratšia varianta štúdia pre začiatočníkov, naprostý základ, ktorý ako vizážista potrebujete. Študovať môžete v týždni alebo cez víkend a trvá celkovo40 hodín.  Alebo môžete študovať intenzívne všetky techniky líčenia vrátane vlasov v najobsiahlejšom make-up kurze na trhu a to v Master Pro A – Z kurze. V tomto kurze sa naučíte naozaj všetko od A po Z, navyše v cene je kompletné vybavenie a portfólio. Takže ideálny balíček do štartu Vaše vizážistickej kariéry.

A pre tých, čo sa chcú neustále zdokonaľovať a učiť niečo nové, ponúka Make-up Institute Prague množstvo kurzov pre pokročilých, ktoré sú vždy venované konkrétnemu typu líčenia, či už ide o svadobný make-up, extrémny make-up alebo mnohé iné.

V súčasnosti majú všetci možnosť vyhrať Party & Event Make-Up kurz priamo v Make-Up Institute Prague! V tomto kurze sa naučíte nielen ako sa učiť na deň, ale i to ako urobiť večerné líčenie a líčenie na party. Súčasne sa dozviete i to, ako vhodne zvoliť správny make-up, očné tiene a hlavne to, ako vhodne kombinovať farby aby make-up celkovo dobre vyznel.

Ak sa teda chcete naozaj stať vizážistom, tak neváhajte a využite služby Make-Up Institute Prague, kolísky profesionálnych vizážistov. Pre viac informácií navštívte internetovú adresu www.makeupinstitute.cz.

 Reklamný článok