Problémy v spálni?

Please enter banners and links.

pár v posteli

Sexuálny život tvorí dôležitú súčasť každého partnerského vzťahu, a preto ak je v tejto oblasti nejaký problém, prejaví sa na celkovo naštrbenom vzťahu. Ak sa takémuto vývoju vzťahu chcete vyhnúť, je dobré každý takýto problém prediskutovať a riešiť čím skôr.

Nedostatočné vzrušenie

Hlavne v dlhšie trvajúcich vzťahoch občas nastane doba, kedy sa partneri navzájom až tak nevzrušujú a sexuálnych stykov je naozaj pomenej. Pokiaľ je to obojstranné, dočasné a obom to vyhovuje, nie je v tom žiadny problém. Ak však jedna strana týmto nedostatkom sexu trpí, je dobré hľadať príčinu.

U ženy nechuť na sex často súvisí s nedávno narodenými deťmi, ale môže nastať aj pri iných problémoch, či už v práci alebo osobnom živote, kedy žena jednoducho na sex nemá ani pomyslenie. V takomto prípade môže pomôcť väčšia snaha muža alebo to jednoducho časom samo odznie. U mužov sú takéto stavy menej bežné, no tiež môžu súvisieť so psychikou či s inými zdravotnými problémami. Pokiaľ muž nemá chuť na sex len kvôli tomu, že trpí erektilnou dysfunkciou, môže to vyriešiť modrá tabletka Viagra.

Príliš veľké vzrušenie

Celkom iným problémom býva príliš veľké vzrušenie u mužov, ktoré vedie k nechcenej predčasnej ejakulácii. Ide o veľký problém, ktorý často nastáva pri dlhšom nedostatku sexu alebo pri priveľkom vzrušení. Riešením môže byť zvýšenie frekvencie pohlavného styku, masturbácia alebo užívanie doplnkov, ktoré tento problém pomáhajú riešiť.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com