Problémy s vlasmi? Máme riešenie!

Please enter banners and links.

S vlasmi sa spájajú viaceré problémy ktoré treba rýchlo a efektívne vyriešiť na dlhý čas. Skúšali ste už takmer čokoľvek a nič nepomohlo? Prečítajte si naše rady ktoré sú overené mnohými ženami.

Suché vlasy bez lesku?

Tento problém trápi najmä ženy ktoré majú polodlhé až dlhé vlasy. Ako už iste viete, potrebujete regeneráciu, kvalitné zábaly, účinné masky a kúry. Okrem toho, že prestanete používať farbu na vlasy ktorú nahradíte tónovacím šampónom, zájdite ku kaderníčke a objednajte sa na zábal, najlepšie v niekoľkých cykloch. Vlasy potom radšej fénujte striedmo a z väčšej vzdialenosti.

Neposlúchajú vás?

Určite to poznáte z vlastnej skúsenosti, najmä ak máte mierne vlnité alebo jemné vlasy. Vaše pramienky lietajú na všetky svetové strany a nedržia tak, ako by mali. Pomôžu vám veľké natáčky pre vykúzlenie jemných vlniek, alebo fúkanie vlasov s veľkou guľatou kefou dohladka. Nesmie vám chýbať gél alebo iný produkt ktorý vlasy pomôže usmerniť.

Vždy mastné korienky?

Je veľa dôvodov ktoré vysvetľujú prečo sa vlasy mastia. Niektoré ženy potrebujú vlasy umyť každý tretí deň, iné by ich najradšej prepláchli ráno aj večer. Je jasné, že ich každodenné umývanie je nielen nepohodlné, ale niektorým tipom vlasov ani neprospieva. Preto si pomôžte jednoduchým trikom – svoju kefu na vlasy jemne poprášte kukuričným škrobom a prečešte sa. Škrob do seba vsaje mastnotu a vlasy nechá vzdušné.

Nosíte stále vlasy v cope?

„Konský chvost“ je rovnako populárny ako drdol, no rozdiel je v tom, že cop vlasy láme stále na rovnakom mieste kam si ho viažete každé ráno. Pomôže vám nielen obmena miesta zopnutia copu, ale aj zmena gumičky. Vyhnite sa gumičke ktorá je tenká a má navyše aj kovové časti.

Nemáte objem?

O objeme sa toho už narozprávalo veľa a vlasy bez objemu trápia mnohé ženy. Pri umývaní používajte kondicionér striedmejšie a dôkladne ho umyte. Zospodu nastriekajte sprej na zväčšenie objemu a vlasy následne vyfénujte v predklone proti smeru rastu vlasov. Na záver nezabudnite na studený vzduch.

Strapaté končeky?

Toto dôverne poznajú najmä ženy s dlhými vlasmi. Samozrejmosťou by malo byť nielen podstrihnutie končekov, ale aj celková prevencia. Zaobstarajte si mandľový olej ktorým si budete ošetrovať končeky.