Pritiahnite pozornosť hotelovým vybavením

Please enter banners and links.

Práve v týchto dňoch kroky všetkých turistov smerujú do hotelov. Chcú sa tam nechať počas dovolenky rozmaznávať, zabudnúť chvíľu na upratovanie a domáce práce a vychutnávať si vytúžený komfort. Ten im môžete zabezpečiť aj vďaka kvalitnému hotelovému vybaveniu. Pritiahnite pozornosť svojich klientov vďaka dobre vyzerajúcemu nábytku. Spokojný klient sa k vám vždy rád vráti.

 

Zariaďte si hotel snov

Nie ste rojko, pokiaľ túžite, aby hoteloví zákazníci spomínali na vaše zariadenie ako na hotel snov. Môžete im vyčarovať nádherné spomienky na dobu, počas ktorej boli u vás ubytovaní. Zabezpečíte si to nielen odborným a láskavým prístupom personálu hotela, ale aj jeho vybavením. Vybrať nábytok do hotela sa sprvu môže zdať ako ľahká úloha, no v skutočnosti je potrebné do procesu zapojiť oveľa viac ako zmysel pre praktickosť či šetrnosť. Zariadenie hotelov býva často podceňované, no verte či nie, u zákazníka zohráva dôležitú úlohu pri rozhodovaní. Lacno vyzerajúci nábytok v hoteli vyššej cenovej kategórie môže klienta zmiasť alebo sklamať. Pokiaľ sa na zariaďovanie necítite, pokojne si najmite interiérového dizajnéra, ktorý presne vie, čo potrebujete. Stačí, keď ho oboznámite s požiadavkami na kvalitu, cenu a štýl a o zvyšok sa so svojimi bohatými skúsenosťami rád postará on.

 

Hotelový nábytok pre všetky cenové kategórie

hotelovy-nabytok-dublino.sk

Nech pre vás váš budžet nie je obmedzením, ale naopak výzvou! Aj za málo peňazí sa dá zahrať veľa muziky. Interiérový a exteriérový nábytok do hotela sa nakupuje na viac rokov, preto je dobré myslieť predovšetkým na jeho kvalitu, aby ste ho nemuseli meniť každé tri roky a mať kvôli tomu zbytočné výdavky.

 

Pokiaľ si potrebujete zariadiť hotelovú reštauráciu, halu/recepciu alebo bar, upriamte pozornosť na pohodlné kreslá a stoličky. Nechcete predsa, aby sa vaši klienti cítili ako princezná na hrášku. Kreslá do hotelov objavíte v rôznych prevedeniach, od jednoduchých až po dizajnové. Vopred zvážte materiál poťahu. Páči sa vám koža alebo uprednostňujete klasickú látku? A čo farby? Kreslá v hoteloch bývajú jednofarebné, ale niekedy upútajú práve nápadným vzorom alebo jedinečným tvarom. Zamerajte sa aj na rozmery. Kreslá sa väčšinou umiestňujú do veľkých priestorov, ako sú hotelové haly, recepcie, rozmerovo väčšie bary, terasy a kaviarne.

 

Ak zápasíte s nedostatkom priestoru, riešením sú stoličky do hotelov. Stretávame sa s nimi najmä v hotelových reštauráciách. Vyrábajú sa z dreva, plastu či kovu a v ponuke predajcov figurujú v rôznych prevedeniach – moderné, retro, vintage atď. Aj pri stoličkách do hotela môžete zvažovať, či máte záujem o jednoduchosť, alebo má stolička predstavovať výrazný interiérový doplnok. V danom prípade sa pri zariaďovaní hotela viete poriadne vybúriť. Nebojte sa kombinovať viacero druhov stoličiek, je to dnes už veľmi moderné a navyše si aspoň každý zákazník môže sám zvoliť typ stoličky, ktorý mu vyhovuje.