Pripravte sa na školu už cez prázdniny!

Please enter banners and links.

Leto je už v plnom prúde, aj keď to tak momentálne vonku vôbec nevyzerá. Pomaly sa nám tak blíži polovica prázdnin, a preto je dobré už teraz začať myslieť na nový školský rok. Aby ste na konci prázdnin nemuseli stresovať, že pre svoje dieťa do školy nič nemáte, tak sa dajte radšej do nákupov už teraz a budete to mať neskôr bez starostí.

Ak ste mamičkou malého prváčika, tak je veru najvyšší čas začať zháňať všetko čo bude potrebovať, pretože toho bude určite veľa. Dôležité je mať zoznam, ktorý vám dajú v škole do ktorej bude chodiť a podľa toho nakupovať.

Popri všetkých zošitoch a výkresoch a pod. je asi najdôležitejšou súčasťou výbavy školáka školská taška. Preto je dôležité dbať pri výbere školskej tašky pre prváka nielen na krásu, ale hlavne na funkčnosť a kvalitu. Na trhu je obrovský výber takýchto tašiek, a preto sa sústreďte pri výbere hlavne na chrbtovú časť batoha, ktorá by mala byť anatomicky tvarovaná a dôležité sú i popruhy, ktoré by mali byť dostatočne široké a nastaviteľné.

Vyhladli ste si už nejaké školské batohy, ktoré zodpovedajú zdravotným ale aj bezpečnostným kritériám (reflexné odrazové plochy)? Tak neváhajte a ukážte ich svojmu dieťaťu, nech si vyberie aký motív sa mu páči. Pretože správna taška sa má páčiť hlavne tomu, kto ju bude nosiť na svojich pleciach. Na trhu je v súčasnosti veľmi široký výber motívov na taškách, či už ide o rôzne rozprávky, autíčka, princezné, ale nájdete aj farebné motívy s rôznymi ornamentmi a štýlovým dizajnom. Z tohto širokého výberu školských tašiek si teda určite vyberú nielen malí prváčikovia ale aj starší žiaci, či teenageri.

Školské tašky pre prvákov a ich kúpa zaberie asi najviac času. Ak ste už tašku kúpili, tak nezaháľajte a pokračujte v hľadaní ďalších dôležitých vecí ako je peračník, písacie potreby, zošity a mnohé iné. Aj tu určite dbajte na kvalitu a originalitu, pretože  Vášmu dieťaťu sa s takýmito vecami bude lepšie učiť.

Veríme, že sme Vás naladili na to, aby ste už teraz začali s výberom školských potrieb, a tak si namiesto stresu na konci prázdnin teraz užijete zábavu so svojim dieťaťom pri výbere týchto dôležitých vecí.