Pripravte sa na jar štýlovo

Please enter banners and links.

Pomaly ale isto nám počasie vonku naznačuje, že tráva bude zelenšia, stromy rozkvitnuté a šatníky budú ľahšie. Aké trendy v oblasti módy nás túto jar čakajú a čo by vo vašom šatníku nemalo rozhodne chýbať? Aké farby budú s tohtoročnou jarou ladiť a ako vyniknúť? Prečítajte si zopár trikov, ako byť túto sezónu krásna a kráčať s tónmi farieb a trendmi.

 

Pastelové farby a veľa kvetov

Kvety boli v móde odjakživa a nevyhnú sa ani v prípade oblečenia. Kvety patria k jari a ak chcete mať pocit, že s týmto obdobím kráčate oživte svoj šatník doplnkami alebo oblečením s kvetovými motívmi. Ako vo všetkom aj v prípade týchto motívov netreba preháňať. Ak ste sa rozhodli pre polodlhú sukničku s motívmi ruží,  ako vŕšok zvoľte jednoduchú jednofarebnú košieľku alebo top. Pastelové farby ako purpurovo ružová a mentolovo zelená by túto sezónu nemali chýbať v šatníku každej ženy. Váš outfit oživia a dodajú vám šmrnc sviežosti a ľahkosti.

 

Padavé kabáty

V prípade kabátu nemusí platiť pravidlo,  že musí byť obtiahnutý každý kúsok vášho tela. Túto sezónu budú hrať karty aerodynamickým voľnejším kabátikom , či už s dlhým alebo polodlhým rukávom. Žiadne bujaré goliere a množstvo detailov. Najkrajšia je jednoduchosť a túto jar v prípade kabátov aj jednofarebnosť.

 

Koža v koži

Oblečte sa do kože. Koža je to, čo je nestarnúce a tak tomu bude aj tohtoročnú sezónu. Kožená bunda by nemala chýbať v šatníku každej dámy. Na farbe nezáleží. Niekomu pristane klasika – čierna, inému zase červená alebo krémová. Farbám sa v prípade kožených búnd medze nekladú a ako sa vraví,  najlepšie vyzeráte v tom, v čom sa aj najlepšie cítite.

Nechajte sa inšpirovať a siahnite po niečom, čo vám pristane. Jar je predsa obdobie sviežosti a rozkvetu. Nechajte preto rozkvitnúť aj váš šatník nielen formou vášho oblečenia ale aj doplnkov a topánok. Večná klasika čiernej a bielej je stále v kurze avšak  jar si zaslúži aj niečo pestrejšie .

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net