Pripravte partnerovi milé prekvapenie

Please enter banners and links.

Všetky dámy mi iste dajú za pravdu keď budem tvrdiť, že chcú byť pre svojho partnera tie najkrajšie, najvzrušujúcejšie a jednoducho najviac sexy. Ako to však dosiahnuť keď nemáme ideálnu postavu? Nezúfajte, pretože je len málo mužov, ktorým by nejaké to kilo navyše vadilo. Práve naopak, čoraz viac mužov preferuje ženskejšie krivky pretože sú znudení z vychudnutých modeliek. A tak stačí len málo a môžete byť pre svojho chlapa úplne dokonalou.

Ak chcete teda na partnera zapôsobiť a pripraviť mu príjemné prekvapenie, tak verte, že nič nezaúčinkuje lepšie ako správne zvolená spodná bielizeň. Ak to skombinujete ešte s príjemnou, romantickou hudbou a svitom sviečok, tak verte, že v ten večer nebude pre vášho muža existovať žiadna iná žena.

Otázkou však ešte stále je, akú spodnú bielizeň zvoliť. Pokiaľ ide o farbu, veľmi eroticky pôsobí čierna, ktorá zároveň lichotí postave. Ani červenou istotne nič nepokazíte, pretože ide o farbu vášne a pre dámy, ktoré sú krásne do hneda opálené odporúčame vyskúšať i bielu farbu.

Čo sa týka typu spodného prádla, všetko záleží od toho, čo má rád váš partner, čo sa vám hodí a v čom sa dobre cítite. Zbytočne si totiž budete dávať dámske korzety, keď sa v nich budete zle cítiť, pretože vaše pocity sa istotne premietnu aj do vašej nálady. Ak vás však korzet neobmedzuje a cítite sa v ňom pohodlne, tak je to ideálny typ spodnej bielizne. Ak to skombinujete so správnymi nohavičkami a pridáte podväzky, tak verte, že váš večer bude nezabudnuteľný.

Že pre vás korzet naozaj nie je? Nebuďte smutná, siahnuť totiž môžete po krásnej košieľke, prípadne skúste popozerať luxusné podprsenky. Tu však ešte viac dbajte na to aby sa vám podprsenka a nohavičky k sebe hodili a hlavne voľte správny strih. Niektorí muži totiž úplne zbožňujú pohľad na dámu v tanga nohavičkách, iní zase preferujú francúzsky strih nohavičiek. Vy však určite budete vedieť čo platí na toho vášho.

Milé dámy, nech už si vyberiete čokoľvek, veríme že sme vás navnadili a vďaka našim radám si čoskoro s partnerom užijete vášnivý večer.

Reklamný článok