Prezentujte sa svojim oblečením

Please enter banners and links.

544962aeced52Šaty robia človeka. Ešte pred tým, než vyrazíte z domu do práce, na nákupy alebo na párty, mali by ste mať jasno v tom, že oblečenie, ktoré máte na sebe, tvorí súčasť vašej osobnosti a základ pre to, aby ste sa cítili dobre. Nehovoriac o tom, že my ženy sa chceme páčiť nie len sebe, ale aj opačnému pohlaviu, ktoré nás vníma ako celok. Muži vnímajú ženské oblečenie prevažne inak ako my, a preto nesprávna voľba outfitu môže spôsobiť, že svoj plán očariť muža, môžete čo najskôr pochovať pod čiernu zem.

 

Ukážte zo seba len to najlepšie

Ak si myslíte, že muža zaujmete širokými nohavicami s pudlom pri kolenách a balerínkami, ste na omyle. Práve takéto oblečenie by vám mohlo zmariť aj tu najmenšiu šancu niekoho očariť. To, čo muži milujú, je predovšetkým elegancia. Práve tá vzbudzuje v mužoch záujem. Veď ktorému mužovi sa nepáči oblečenie serióznej sekretárky alebo vkusnej asistentky.

Ženská elegantná móda je to, kde by ste mali smerovať. Nejde o to koľko kúskov máte v šatníku. Ide najmä o kvalitu a dobrý vkus. Elegantné šaty a vysoké ihličky sú to, čo vyzerá sexy. My ženy sa chceme cítiť dobre v každom veku. Nežijeme v stredoveku, kde platia samé obmedzenia. Dnes môže aj zrelá 50tnička vyzerať sexy a vkusne.

 

Priama elegancia

Keď už sme pri elegancii, tradičnými vodcami, ktorí udávajú módu, sú Taliani. Ak teda chcete svoj šatník obohatiť o lukratívne kúsky, ktoré sú horúcimi kúskami módy, mali by ste sa poobzerať po aktuálnej ponuke talianskej módy. Vysoká kvalita materiálu, prepracovanie a špičkový dizajn je to, čím sa táto móda vyznačuje. Už len samotný fakt, že väčšina špičkových návrhárov sú práve Taliani, napovedá o tom, že z ich dielni vychádzajú kúsky, ktoré sú predovšetkým iné a originálne.

To, čo láme mužské srdcia, je originalita. Nosiť rovnakú bundu alebo džínsy ako nosí polovica žien na Slovensku z dôvodu, že si ich kúpili vo výpredaji alebo v jednom z 10 pobočiek obchodov, nie je najoriginálnejšie. Kupujte si teda oblečenie, ktoré nájdete len v dobrom butiku. Takým je aj butik Zuzoo v Bratislave, kde nájdete skutočne originálne kúsky, v ktorých sa budete cítiť výnimočne kdekoľvek ste.