Prestaňte fajčiť!

Please enter banners and links.

Fajčenie je naozaj veľký zlozvyk, ktorý je bohužiaľ veľmi rozšírený. Kedysi táto činnosť bola typická hlavne pre mužov, no v dnešnej dobe vidíme čoraz častejšie fajčiť aj ženy. A často nie len staršie ženy, pretože už dievčatá si na fajčenie zvykajú od detstva, čo je veľmi smutné.

Keďže nikotín v cigaretách je naozaj návykovou látkou, tak sa tejto závislosti veľmi ťažko zbavuje, veď to mnohé z vás asi dobre poznajú. Ako teda zabojovať proti tomuto smrdiacemu zlozvyku?

Ak ste už vyskúšali všemožné náplasti a rôzne spôsoby zbavovania sa závislosti, no nič nevyšlo, možno vám pomôže elektronická cigareta. Už z názvu vidno, že ide o niečo veľmi blízke cigarete, a tak je vysoká šanca, že vám pomôžu.

Princíp je asi taký, že keďže budete naďalej fajčiť, hoci len elektronickú cigaretu, nebude vám to chýbať, a pritom si do takejto cigarety môžete dávať náplne so znižujúcim sa obsahom nikotínu, takže sa časom dostanete i na fajčenie cigarety bez nikotínu, takže budete závislosti v podstate zbavené. Už si len budete užívať zdravé fajčenie.

Ďalej je už len na vás ako často budete elektronickú cigaretku používať, možno časom nebudete mať až takú častú potrebu zapáliť si.

Ak neviete kde takúto cigaretu zohnať, tak skúste e-cigaretka.sk. Nájdete tu nielen cigarety, ale i rôzne náplne do nich. Veľkým plusom týchto cigariet je aj to, že si môžete vybrať náplne voňajúce. Ide o rôzne ovocné či korenisté vône.

Nezdá sa vám takýto spôsob odvykania od fajčenia? Tak buďte rázne a prestaňte fajčiť zo dňa na deň. Isto to však bude náročné, no treba vydržať. Dávajte si však pozor na to, že väčšina fajčiarov pri skoncovaní so svojim zlozvykom začne napríklad jesť veľa sladkého, či žuť neustále žuvačky aby zabudli na to, že majú chuť si zapáliť. V takomto prípade sa radšej zamestnajte inak. Záleží len na vás, či si nájdete nejakú prácu v domácnosti alebo sa pustíte do skladania puzzle či lúštenia krížovky.

Nech už sa vydáte akoukoľvek cestou, veríme že sa vám váš cieľ podarí dosiahnuť a čoskoro si na reálnu cigaretu už ani nespomeniete.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net