Prelomový prípravok v starostlivosti o pokožku

Please enter banners and links.

Na slovenskom a českom trhu sa minulý rok objavil nový výnimočný produkt v starostlivosti o pokožku. Jeho meno je Bi-Oil a ide o špeciálny produkt, ktorý zlepšuje vzhľad nových i starých jaziev, strií a nezjednotený odtieň pleti – ako napríklad vzhľad pigmentových škvŕn či kožných chýb spôsobených hormonálnymi výkyvmi. Bi-Oil tiež pomáha vyhladiť starnúcu vráskavú pokožku na tvári a na tele. Dopĺňa pokožke prírodné oleje, ktoré odstraňujú faktory, ako sú nepriaznivé počasie, voda s vysokým obsahom chemikálií, časté kúpanie a vysušujúce účinky centrálneho vykurovanie či klimatizácie.


Bi-Oil kombinuje rastlinné extrakty a vitamíny a pridáva ich do olejového základu. Neokysličený olej umožňuje zachovať účinnosť rastlinných extraktov a vitamínov. Bi-Oil tiež obsahuje významnú prelomovú zložku PurCellin Oil TM, ktorý mení celkovú konzistenciu a robí ju ľahkou a nemastnou. Látky z obsiahnutých vitamínov a extraktov sa vďaka tomu absorbujú do pokožky.

 
Bi-Oil obsahuje kombináciu olejov a vitamínov, vďaka ktorým je unikátny. Vitamín A podporuje tvorbu nového kolagénu a obnovu pokožky, pomáha zvyšovať pružnosť a zlepšovať textúru a tón pleti. Vitamín E pomáha udržiavať zdravo vyzerajúcu pokožku, chráni ju pred vplyvom voľných radikálov, ktoré pleť poškodzujú a spôsobujú jej predčasné starnutie. Taktiež zvyšuje hydratáciu pokožky. Ďalšou zložkou Bi-Oilu je nechtíkový olej. Má regeneračné účinky a používa sa na ošetrenie citlivej, poškodenej alebo slnkom spálenej pokožky. Redukuje zápal a je efektívny v boji proti menším kožným infekciám, vyrážkam a povrchovému podráždeniu. Levanduľový olej je tiež súčasťou produktu Bi-Oil a je známy pre svoje ošetrujúce a protizápalové účinky. Rozmarínový olej zase pomáha oživiť pokožku a starať sa o ňu, ďalej ju zjemňuje a má tiež mierny antiseptický účinok. Posledným olejom je harmančekový, ktorý je obzvlášť vhodný pre citlivú pokožku, pôsobí protizápalovo a pleť upokojuje.

 

Výsledkom pravidelného používania produktu Bi-Oil má pokožka krajší a jemnejší vzhľad, je hebká a vláčna.

Bi-Oil je dostupný v lekárňach za cenu 11,95 €

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net