Predvádzacie vozidlá ŠKODA: Výborná cena, ešte lepší stav

Please enter banners and links.

Predvádzacie vozidlá sa stávajú čoraz obľúbenejšou alternatívou nielen za nové, ale aj za jazdené automobily. Podobne rastie medzi motoristami aj popularita značky ŠKODA. Môže za to nielen precízny dizajn, spoľahlivosť, ale aj servis a komunikácia so zákazníkmi. Aký však bude výsledok, keď spojíme predvádzacie vozidlá a značku ŠKODA? Výborný. A dôvody?

 

ŠKODA je osvedčená kvalita

ŠKODA patrí medzi najpopulárnejšie automobilky na Slovensku a jej obľuba rastie aj v Európe. Veď len od januára do októbra roku 2017 bolo na našom území registrovaných až 15 562 vozidiel tejto značky. V septembri 2017 ŠKODA vyrobila od svojho vzniku už neuveriteľných dvadsať miliónov vozidiel – bol to model Karoq, ktorý sa stal hlavnou hviezdou tohto veľkého míľnika. Zaujímavosťou je, že od roku 1905 do 2013 mladoboleslavská automobilka vyrobila 15 miliónov vozidiel, no na dosiahnutie 20-miliónového jubilea potrebovala iba ďalšie 4 roky. Samozrejme, svoju rolu tu zohrala globalizácia či moderné technológie, ale rastúci dopyt spôsobuje hlavne precízny dizajn, spoľahlivé motorizácie a cenovo atraktívne modely.

 

Výhody predvádzacích vozidiel

Predvádzacie vozidlá slúžia na to, aby automobilky a predajcovia ukázali zákazníkom to najlepšie zo svojho portfólia. Aj preto v ponuke týchto automobilov nájdete často atraktívne modely v zaujímavých prevedeniach, ktorým nechýba nadštandardná výbava. Ich hlavnou výhodou je lákavá cena, ktorá je približne o 10, niekedy až o 20 % nižšia ako pri kúpe nového modelu. Tieto vozidlá majú najazdených len pár tisíc kilometrov, obvykle to nie je viac ako 10 000, a sú v skvelom technickom stave. Sú pripravené na okamžitý odber, takže nemusíte čakať, kým vám automobilka vyrobí vami vybrané vozidlo. Tieto výhody platia pre značky všeobecne a ŠKODA nie je výnimkou.

 

Predvádzacie vozidlá ŠKODA v našej ponuke

V našej ponuke predvádzacích vozidiel ŠKODA nájdete tie najzaujímavejšie modely – od atraktívnej Octavie cez obľúbenú Fabiu až po horúcu novinku Karoq. Všetky vozidlá sú v skvelom technickom stave s minimálnym počtom najazdených kilometrov a v zaujímavých prevedeniach s výbornou výbavou. Ak hľadáte spoľahlivosť, nadčasový dizajn a komfort za skvelú cenu, predvádzacie vozidlá ŠKODA sú pre vás výborným riešením. Budeme radi, keď vyskúšate automobily z našej ponuky na testovacej jazde.

 

Chcete vidieť viac? Pozrite si predvádzacie vozidlá ŠKODA v našej ponuke.

Reklamný článok