Prečo dať šancu tehotenským vankúšom?

Please enter banners and links.

žena s dieťaťom

Je veľa vecí, bez ktorých sa budúce a neskôr čerstvé mamičky zaobídu, no to sa určite netýka praktických tehotenských vankúšov, ktoré sa postarajú o pohodlie mamičky i bábätka.

Tehotenský vankúš ako najlepší priateľ

Pre niekoho je bábätko príjemným prekvapením, pre iných vytúžený poklad, no každý bude súhlasiť, že od chvíle, ako sa objavia povestné dve čiarky, sa všetko v živote partnerov zmení. Žena je pod prísnym dohľadom odborníkov, jej partner sa zasa usiluje čeliť jej náladám či požiadavkám, a jednoznačne chce spraviť všetko pre komfort budúcej mamičky. A keďže tehotné ženy sú často unavené a v noci trpia nespavosťou, lebo si nedokážu nájsť tú správnu polohu, aby im nezavadzalo zväčšujúce sa bruško, najlepšou pomocou sú praktické tehotenské vankúše, ktoré potešia i ako darček. Množstvo tvarov, farieb a veľkostí uspokojí i tú najnáročnejšiu mamičku. Pochopiteľne, všetky tehotenské vankúše majú ergonomický tvar, aby poskytli tú správnu oporu pre guľaté bruško, ale i zaťažované svaly.

Zaslúžený oddych vďaka tehotenským vankúšom

Ženy, ktoré čakajú bábätko, neustále čosi pichá, tlačí alebo bolí, avšak s vedomím, že sa v ich brušku odohráva malý zázrak, sú schopné to pretrpieť. To ale neznamená, že si nemôžu pomôcť pár vychytávkami, ktoré im tehotenstvo aspoň trochu uľahčia. Tehotenské vankúše skvelo podoprú bruško i nohy a poskytujú veľkú úľavu celému telu, teda i chrbtici. Ženy, ktoré sú bežne zvyknuté spávať na brušku, sa v období tehotenstva musia tohto pôžitku zrieknuť, ale práve tehotenské vankúše sú tu na to, aby im to aspoň trochu vynahradili. Mnohé z nich mamička využije napríklad i v pôrodnici pri problémoch s ležaním či sedením alebo pri dojčení svojho drobčeka. Len si predstavte, aká úľava to bude pre rameno, ak si ho pri dojčení podopriete tehotenským vankúšom.

Reklamný článok