Prečo by ženy mali nosiť sukne? Budú zdravšie a príťažlivejšie

Please enter banners and links.

ženy v sukniach

Od pradávnych čias sa ženy od mužov líšili svojím oblečením. Muži nosili nohavice, vďaka ktorým šla práca od ruky. Ženy si obliekali dlhé sukne, lebo vedeli, že sa v nich ukrýva „mágia“.

Dnes je žena v sukni skôr raritou

Vidieť dnes ženu v sukni je rarita, ktorú ocenia najmä páni. Nejedna dáma sa však otočí za krásnou sukňou okoloidúcej. Nuž, je to pravda, že šaty robia človeka. Z neznámej krásky sa stane záhadná pani, ktorá ukrýva nielen svoje nohy, ale aj veľa tajomstiev. V neposlednom rade sa v sukni cíti pohodlne a sama sebou.

Tesné džínsy škodia

Hoci vyzerajú úžasne a hodia sa na každý typ postavy – v lete by ste, milé dámy, mali svoje džínsy odložiť na najvyššiu policu v skrini. Nosenie sukne je prospešné nielen pre vás a vaše zdravie, ale aj pre vaše okolie, obzvlášť pre mužov. Vysvetlíme neskôr. Najskôr si rozoberme otázku zdravia. Keď je vonku tridsať stupňov v tieni, najlepšou voľbou pre nás ženy, je určite sukňa. Ženské pohlavné orgány potrebujú voľnosť, priedušnosť. Všetky vieme, čo sa môže stať, ak to zanedbáme. Riskujeme tak vznik rôznych plesní, zápalov a iných gynekologických ťažkostí. Navyše tesnosť gumičky a strečovej látky, ktorá sa ovíja okolo našich bedier, panvy, spomínaných ženských orgánov a stehien spôsobuje, že krv neprúdi rovnomerne. Tento fakt ovplyvňuje nielen konkrétne časti, ale aj fungovanie celého tela.

 Sukňa mení vlastnosti muža

Prvá myšlienka nie je tá správna. Poviete si, že mení akurát tak mužské libido. Pravda je taká, že z duchovného hľadiska práve žena v sukni ponúka mužovi šancu vyniknúť. Nakoľko ženy sú v sukni zraniteľnejšie, krehkejšie a jemnejšie, pánske pokolenie pochopí svoju dôležitosť a potrebnosť. Cítia sa oveľa lepšie a silnejšie. Zo spirituálneho hľadiska sú muži tí, ktorí čerpajú energiu z vesmíru, ale ženy sú tie, ktoré sú späté so Zemou. Práve sukňa, ktorá je navyše dlhá – spája ženu so Zemou a ona sa cíti silnejšia a schopnejšia. Kruh, ktorý sa vytvára okolo nej z jej lemu, je pomyselný ochranný obal.

Ostaňme ešte trochu „pri mágii“ . Viete, ako sa má správne obliekať sukňa? No predsa cez hlavu. Vysvetlenie je prosté. Vtedy sa „zabalíte“ celé pod jej ochranu. Tento spôsob je veľmi príťažlivý a zvodný. Obliekanie sukne cez nohy spôsobí akurát tak to, že s ňou pozametáte podlahu.

FOTO: pexels.com