Prebuďte v sebe šelmu

Please enter banners and links.

Milé dámy, hoci sme nežné pohlavie, ktoré bez akýchkoľvek námietok zaručene potrebuje dostatok nehy a citlivosti, z času na čas je dobré „vyzliecť sa z vlastnej kože“ a ukázať našim drahým polovičkám, že ak chceme, vieme to poriadne „roztočiť“.

 

Začnite v šatníku

Bavlnené tričká sú síce super pohodlné a najideálnejšie na teplé letné dni, ale sú veru aj pekne nudné! Navyše, keď pod nimi vykúka vytŕčajúce bruško, tak nie sú ani zďaleka atraktívne. (Mužom sa však brušká na ženách páčia.) Prvý krok k vašej novej úlohe – úlohe šelmy, by rozhodne mala byť návšteva obchodov s oblečením. Nemusíte minúť hotový „majland“, aby ste boli spokojné. Pár sezónnych kúskov bude úplne stačiť. Podstatné je, aby vám nákup sadol – vyzdvihol to, čo je na vás pekné a to, s čím nie ste spokojná, aby sa nenápadne skrylo. Docielite to správnym výberom farieb a strihov, ktoré vám lichotia. Nie je vôbec dôležité, čo je práve „in“. V oblečení sa musíme cítiť príjemne a atraktívne. Úspech je zaručený.

 

Pokračujte v botníku

Pravdaže –  treba tenisky, šľapky, balerínky, sandálky, ale buďte rafinovaná! Vyberajte originálne kúsky s dôrazom na ženskosť. Čo je ženské? Kombinácia farieb, strihov, zvýšené podpätky alebo kvetinové vzory. Chcete byť ozajstnou šelmou? Porozhliadnite sa po „safari“ vzoroch. Takéto motívy okamžite pánom napovedia, že sa chcete „hrať“ a že vás treba skrotiť.

 

Vsaďte to na účes

S krásnymi vlasmi to máte dávno vyhraté. Je jedno, či sú dlhé a či krátke. Názor, že žena je sexi iba s dlhou hrivou, nie je správny. Každá sme sexi, keď sa tak cítime! Keď nám je dobre s krátkym zostrihom, aj tak pomocou rôznych pomôcok ako sú tužidlo či kulma, môžeme svoje okolie ohúriť. Pekne upravené krátke vlasy vyzerajú niekedy stokrát lepšie ako vysušená zanedbaná „slama“.

 

Flirtujte

Vždy a všade. Vydatá? Žiadny problém! Trochu nevinného flirtu ešte nikdy nikomu neublížilo. Dodá vám zdravé sebavedomie a pocit, že to s mužmi skratka viete. Muži milujú smelé a odvážne ženy a rovnako majú radi, keď z času načas povedia niečo dvojzmyselné. S trochou červene na líčkach a pohľadom upretým do zeme ešte stále dáte najavo, že ste nežná hanblivka. Nebojte sa vystrčiť trošku rožky ani vo vašej spálni. Žiadne pravidlá, iba čistá spontánnosť a vášeň. Uvidíte, ako vám bude zobať z ruky.

FOTO: pexels.com