Prasklo to? Majte poruke náhradné tvrdené sklo alebo LCD displej

Please enter banners and links.

pokazený mobil

Náhody sa stávajú práve v tej najnevhodnejšej chvíli, avšak kto je pripravený, toho nič nezaskočí. Naše mobily berieme do rúk denne aj niekoľkokrát, preto nie je na škodu poistiť sa a v prípade nejakej poruchy mať pripravené riešenie.

Dôležité náhradné diely sú vždy skladom

Ktoré veci sa na našich smartfónoch kazia najčastejšie? Pracovníci servisov, ale i predajcovia náhradných dielov by sa zhodli na jednom – najčastejšie vymieňajú poškodené LCD displeje. A my sa tomu vôbec nečujeme. Chyťte do ruky svoj smartfón, otočte ho do svetla a pozrite sa, koľko prasklín sa nachádza na ochrannom skle alebo priamo na displeji vášho zariadenia. Nie vždy ide iba o drobné estetické chyby. Ak je prasklina rozsiahlejšia alebo hlbšia, časom sa do telefónu dostanú nečistoty, ktoré môžu poškodiť jeho funkčnosť. Prach dokáže kvalitne zaúradovať, nehovoriac o tom, že poškodený LCD displej časom nemusí poslúchať na dotyky a smartfón sa stane neovládateľným. Nech ho aj opatríte tvrdeným sklom, bude to len slabá náplasť. A keďže opravy poškodených displejov patria k najčastejším, môžete si byť istí, že predajcovia náhradných dielov na mobily majú vždy skladom náhradné displeje pre rôzne značky a modely mobilov.

Vyberajte si náhradné diely na mobily u overených predajcov

Máte radi napodobeniny za „menší peniaz“? Niekedy nie je na škodu ich využiť, môžeme veľa ušetriť a získať kúsok, ktorý sa dizajnovo vyrovná tomu drahšiemu. V prípade technických hračiek však treba postupovať o niečo opatrnejšie a vyberať len také náhradné diely na mobily, ktoré sú originálne, teda pochádzajú priamo z dielne výrobcu vášho mobilu, alebo sú minimálne výrobcom schválené. Ide o tzv. OEM náhradné diely, s ktorými dáte vašim mobilom druhú šancu. To vždy poteší, zvlášť ak vás s mobilom spája zvláštne puto. Náhradné diely na mobily zachránia v mnohých prípadoch, pozor však na ich odbornú montáž. V prípade nevhodnej manipulácie riskujete, že zničíte nielen náhradný diel, ale aj mobil samotný. Pri nákupe originálnych náhradných dielov na mobily sa nikdy nestane, že by telefón stratil niečo z dizajnovej alebo funkčnej stránky, zatiaľ čo o neoriginálnych dieloch sa to povedať nedá. Časom vám telefón ukáže, že sa neoplatilo na ňom šetriť, a vtedy sa už kúpe nového mobilu nevyhnete.