Pozornosť zaostrená na penis

Please enter banners and links.

Spestrite si milostný život a upriamte svoju pozornosť na svojho partnera. Ak vám v posteli vychádza v ústrety je na čase oplatiť mu to a zamerať sa na jeho penis. Venujte sa mu na tých najcitlivejších miestach a sama uvidíte ako to ocení – minimálne budete tou najlepšou milenkou akú mal doposiaľ v posteli.

 

Na začiatku

         Nepodceňujte koreň penisu, teda miesto hneď na začiatku. Je tu veľa nervových zakončení čo pri správnom stlačení partnerovi zaručí poriadne nažhavenie. Napríklad ho občas stlačte v rukách počas orálneho sexu. Niektoré ženy držia koreň penisu v prstoch (iba palec a ukazovák) počas misionárskej polohy až do chvíle, kým sa partner neblíži k vyvrcholeniu; vtedy ho pustia a nechajú partnera vniknúť konečne celým penisom. Rozkoš je tak údajne väčšia práve v závere.

 

Žaluď

         Azda vám netreba pripomínať ako veľmi citlivá je práve táto časť penisu. Ide o najcitlivejšie miesto prirovnávané k ženskému klitorisu, takže mu venujte patričnú pozornosť. Dovolený je predovšetkým jazyk, naopak zakázané sú zuby.

Ideálne sú dotyky jazykom, najmä šteklivé pohyby špičkou jazyka. Dovolené však máte aj satie, jemné kĺzanie po celom jazyku a samozrejme orálny sex ktorý si práve táto časť penisu vychutnáva azda najviac. Nešetrite slinami ktoré nielen žaluď ale celý penis príjemne zvlhčia. Pri milovaní vysadnite na partnera, no nechajte ho chvíľku vnikať iba žaluďom a až potom vsuňte celý penis. Pokiaľ vás to oboch vzrušuje pokojne striedajte jemné vniknutia iba špičkou penisu s drsnejšími pohybmi počas celého milovania až do vyvrcholenia.

 

Chyťte ich

         Semenníky, alebo ak chcete „guľky“ sú ďalším zaujímavým miestom ale treba myslieť na fakt, že nie každý muž má rád dotyky práve na tomto mieste. Pokiaľ teda ešte nepoznáte dobre partnerove chute začnite pomaly a postupne.

Tí muži, ktorí milujú dotyky na semenníkoch, si chvália prakticky akékoľvek dráždenie. Citlivo ich masírujte, precízne sa ich dotýkajte, nechajte si ich smelo počas milovania na nejaký čas v rukách (pokiaľ to poloha dovoľuje), a ak ste vášnivejšia pri orálnom sexe schovajte jednu z nich v ústach aby partner mal aj takýto menej tradičný zážitok. Niektorí muži navyše uvádzajú, že jemnejšie poťahovanie za semenníky dokáže oddialiť orgazmus.

 

Spontánny záver

         Smelo môžeme tvrdiť, že orálny sex zbožňuje každý muž, najmä ak je dobre urobený. Pre vášho partnera je priam hriech používať pri vyvrcholení vreckovky, či dokonca počas samotného „orálu“ kondóm s príchuťou. Nechajte ho preto zakončiť orálny sex podľa jeho predstáv aby si splnil svoju chuť ostriekať vám prsia, tvár alebo sa zmyselne utrieť práve o vaše pery.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net