Poznáte aj tieto polohy?

Please enter banners and links.

Sexuálnych polôh nie je naozaj nikdy dosť, a preto vyskúšajte nasledujúce tri typy na menej tradičné polohy ktoré vám prinesú opäť o čosi iný pocit z milovania. Ozvláštnite bežný sex, za novú skúsenosť no stojí.

 

 

 

 

 

Netradičný koník

         Byť hore a mať nad sexom kontrolu je skvelé, obzvlášť pri „inom“ vysadnutí. Pri tejto polohe partner leží na chrbte pričom jednu nohu má vystretú a druhú ohnutú v kolene. Vy ste otočená k partnerovi takmer chrbtom – vysadnete na neho tak, že svojimi nohami obopnete jeho pokrčenú nohu. Počas sexu máte oporu o jeho koleno, a zároveň necháte penis vnikať tak ako sa vám páči. Výhoda je pri tejto polohe aj pre partnera; uvidí zvodnú siluetu vašej postavy zboku spolu prsiami a zadočkom.

 

Na brušku

         Žiadne tradičné ležanie na brušku sa tentoraz nekoná. Vy si kľaknite pred posteľ, pritlačte hrudník o matrac a nechajte partnera aby do vás vnikol a zároveň zodvihol nohy do výšky od zeme. Výhodou je pre vás nielen hĺbka jednotlivých vniknutí, ale tiež pocit úplného uvoľnenia nakoľko nie ste na zemi. Pre ešte intenzívnejší pocit vám partner roztiahne vo vzduchu nohy od seba. Pre neho je to tiež skvostný pohľad na váš trasúci sa zadoček pri každom tvrdšom prirazení. Vy odpočívate, on sa kochá pohľadom.

 

Cez posteľ

         Určite ste už skúsili ležať na chrbte úplne na kraji postele tak, aby mal partner v rukách váš zadoček, prípadne sa rukami radšej opieral o vaše prsia. Vy máte nohy pohodlne zavesené na jeho zadku a vychutnávate si hlboké prirážanie.

Iný variant je ľahnúť si ku kraju postele na bruško, ruky mať na podlahe aby ste mali zaistenú stabilitu a nechať partnera do vás vnikať práve v takejto netradičnej pozícii. Chce to istú prax, no dámy praktizujúce túto polohu si pocity z takého milovania nevedia vynachváliť. Zaujímavé, odvážne a rozhodne lákavé.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net