Postavebné upratovanie nemusí byť nočná mora

Please enter banners and links.

postavebné upratovanie

Upratovanie. Neoddeliteľná súčasť života, toľko potrebná a zároveň tak zahlcujúca čas. Upratovanie nepatrí medzi obľúbené činnosti. Iné ale je, ak sa upratovanie robí so srdcom a profesionálne.Ale o tom neskôr.

Po prestavbe, rekonštrukcii , komerčnej výstavbe alebo rezidenčnom projekte sa vykonáva postavebné upratovanie (čistenie po výstavbe), aby sa nehnuteľnosť pripravila pre nových obyvateľov a tiež pre nevyhnutné kolaudačné konanie.

Čistenie po ukončení stavby vykonáva tím odborníkov, ktorí starostlivo preskúmajú nehnuteľnosť a vyčistia všetko, čo zostalo z procesu výstavby.

Prečo je čistenie po výstavbe dôležité?

Postavebné upratovanie sa vykonáva väčšinou kvôli bezpečnosti. Stavebný prach obsahuje toxíny a karcinogény, ktoré môžu byť nebezpečné pre nových obyvateľov budovy.

Ak nie ste dobre vybavení a ak vám chýbajú potrebné znalosti a skúsenosti, lepšie je prenechať túto prácu odborníkom. Nevedomosť o rizikách a nebezpečenstvách pri nesprávnom zaobchádzaní s čistením budovy po výstavbe alebo rekonštrukcii  môže byť veľmi nebezpečná.

Koľko času trávite upratovaním kvôli návšteve?

Keď si predstavíte upratovanie pred alebo aj po sobotnej návšteve, tak upratanie po stavebnej činnosti v kancelárskych priestoroch je omnoho náročnejšie čo sa týka času a vynaloženej energie.

Našťastie existuje firma, pre ktorú je táto činnosť poslaním. BemaluxCleaningCorp. s.r.o.  pôsobí najmä v Bratislave a okolí v oblasti profesionálneho upratovania firiem a samozrejme aj postavebného upratovania.  Jej zamestnanci sú nekompromisní a nemajú zľutovanie. Reč je samozrejme o špine. Hľadajú riešenia a ponúkajú profesionálne vyškolený a vybavený team, ktorý odstráni hrubý stavebný odpad aj najjemnejší prach. Podelili sa s nami aj o 4 jednoduché tipy postavebného upratovania.

4 tipy ako uľahčiť firme postavebné upratovanie a zároveň ušetriť

  • – Uzavrite všetky miestnosti, kde stavebné úpravy neboli realizované. Zabránite tak prenosu prachu
  • – Nábytok ochráňte najlepšie starými plachtami. Ak je to možné, zhromaždite nábytok na jednom mieste
  • – Zablokujte všetky vetracie otvory a prieduchy
  • – Ak používate plastové fólie a pásky na ochranu stien a iných povrchov, použite pásku, ktorá pri odstránení nepoškodí farbu.

Reklamný článok