Postarajte sa o svoj domček

Please enter banners and links.

dom

Zima síce nie je ideálny čas na rekonštrukcie a rôznu starostlivosť o exteriér domu, no je ideálna práve na plánovanie takýchto aktivít, ktoré môžete zrealizovať už keď začne jar a leto si tak užijete bez zbytočných problémov.

Je váš dom v poriadku?

Nepýtame sa na to, ako sa váš dom cíti. Myslíme na to, či vám poskytuje zdravé a bezpečné miesto pre život. Ak je totiž napríklad váš dom príliš vlhký, nie je to zdravé a treba to riešiť čím skôr. Ak vás teda trápi tento problém naplánujte si na jarné obdobie profesionálnu izoláciu základov, ktorá zabráni prenikaniu vlhkosti do múrov, a vy sa tak môžete rozlúčiť so zrážaním vody na oknách a s plesňou na stenách.

Myslite aj na krásu

Ak už teda dáte všetky neduhy vášho domu na poriadok, môžete myslieť aj na chybičky krásy. Možno sa to nezdá, no domy majú často špinavú fasádu čo si mnohí ani neuvedomujú. No ak si svoju fasádu necháte kvalitne vyčistiť, ihneď zbadáte ten rozdiel nielen vy, ale aj vaši známi a susedia. Mnohí si možno dokonca budú myslieť, že máte fasádu novú alebo aspoň premaľovanú.

Pokiaľ chcete svoj dom aj zvonka zmodernizovať, určite myslite na moderné tienenie. Pekné vonkajšie žalúzie spravia aj zo staršieho domu štýlový a moderný domček, ktorý vám bude každý závidieť. Ak si už teraz vyberiete konkrétne žalúzie a dodávateľa, už na jar ich môžete pohodlne využívať, no ich skvelé vlastnosti určite oceníte hlavne v lete.

Využite teda ešte dlhé zimné večery aj prakticky a naplánujte si rekonštrukciu či vylepšenie svojho domova bez zbytočných stresov.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com