Pomôžte svojej pleti predchádzať jarnej únave

Please enter banners and links.

Jar je tu už niekoľko týždňov, pripomínajú nám to aj štebotajúce vtáčiky, kvitnúce kvety a stále častejšie sa objavujúce slnečné lúče. Napriek tomu sa cítite unavená, máte nedostatok energie a vyčerpať vás dokáže aj menšia námaha? Je možné, že je to dôsledkom jarnej únavy.

Rád ako jej predchádzať je mnoho. Odporúča sa zľahčiť jedálniček a konzumovať viac ovocia a zeleniny. Dôležitá je aj pravidelná fyzická aktivita, či už v podobe prechádzok na čerstvom vzduchu, joggingu alebo náročnejších tréningov. Všetko závisí od vašej aktuálnej fyzickej kondície. Ďalšou aktivitou, ktorá nám pomôže prekonať jarnú únavu je detoxikácia. Detoxikovať treba telo nielen zvnútra, napríklad v podobe pitia bylinkových čajov, ale detoxikovať  je nutné aj zvonku a to zvýšenou starostlivosťou o pokožku. Ako na to vie MARK scrub.

Jarná detoxikácia pokožky by mala pozostávať z troch krokov: odstránenie odumretej kože, vyživenie a ochrana pred nepriaznivými vplyvmi. Kávové peelingy MARK face and body sú zložené  z ingrediencií, ktoré zabezpečia všetky tieto dôležité kroky.

 

Čistenie

Na jemno pomletá káva robusta vďaka vysokému obsahu kofeínu zlepší cirkuláciu krvi a tak pleť príjemne prekrví a zbaví ju toxínov. Obsahuje antioxidanty a preto zabraňuje vzniku vrások.

Hnedý cukor a morská soľ vďaka svojej štruktúre pomôžu odstrániť suchú a odumretú pokožku a tým ju vyčistia od odumretých čiastočiek a všetkých ostatných nečistôt.

 

Výživa

Očistenej pokožke treba dodať primeranú výživu a hydratáciu. To zabezpečia kokosový a mandľový olej, ktoré sú takisto súčasťou kávových peelingov MARK face and body. Vpijú sa do pokožky a urobia ju hodvábnou a jemnou a to bez upchávania pórov.

 

Ochrana

Ak ste už pokožku vyčistili a vyživili, mali by ste zaistiť, aby v tomto stave zostala čo najdlhšie. To zabezpečí ďalšia ingrediencia kávových peelingov MARK scrub – vitamín E. Tento antioxidant nielen obnovuje štruktúru kože, ale ju aj chráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

 

Pravidelnosť

Všetky tieto kroky by nemali zmysel, ak by sme ich nevykonávali pravidelne. Preto si jeden až dvakrát týždenne vyhraďte v sprche niekoľko minút navyše. Po sprchovaní naneste na ešte vlkhú pokožku niektorý z kávových peelingov MARK scrub. Na výber máte z piatich aróm: originál (káva), kokos, čokoláda, citrus a peppermint. Do pokožky ho jemne vmasírujte a nechajte chvíľu pôsobiť. Po opláchnutí vodou si budete vychutnávať zregenerovanú, hebkú a voňavú pokožku. Ak takéto scrubovanie vyskúšate, rýchlo sa pre vás stane rituálom, na ktorý sa budete tešiť. Tých pár minút v sprche navyše stojí za to.

 

Viac informácií nájdete na www.markscrub.com, recenzie a fotky na Facebooku a Instagrame.

Reklamný článok