Pokazený mobil v tých správnych rukách

Please enter banners and links.

pokazený mobil

Odlúčenie od našich blízkych, home office a nákupy len cez internet sú síce celkom fajn, ale len istý čas. Byť celý deň v izolácii len na telefóne alebo počítači môže byť dosť frustrujúce. A ak sa k tomu pridá aj poškodený či dokonca nefunkčný mobil, sme v koncoch. Jediným svetlým bodom v takýchto situáciách sú pre nás predajcovia náhradných dielov na mobily.

Predajca náhradných dielov a servis v jednom

Jediný nástroj na udržiavanie kontaktov s okolitým svetom, a nefunguje! Aj za normálnych okolností je telefón niečo, bez čoho si svoj život dokážeme už len ťažko predstaviť. Často sa v ňom nachádza celý harmonogram budúcich dní, množstvo kontaktov, ktoré sú dôležité pre našu prácu, ale aj pre bežný život. Navyše slúži ako prostriedok na videohovory s rodinnými príslušníkmi alebo kolegami.

Práve v takejto situácii asi najviac dokážeme oceniť možnosť online predajcov originálnych alebo OEM dielov. Široký výber najrozličnejších komponentov na telefóny a tablety v prvotriednej kvalite a s rýchlym dodaním je spásou hlavne pre tých, ktorých situácia prinútila pracovať z domu. Pokiaľ je však porucha natoľko závažná, že si s ňou sami nedokážeme poradiť, tu sú našou záchranou práve internetové servisy mobilných telefónov. Pohodlne, rýchlo a hlavne so zárukou tak dostaneme späť svoj prepotrebný mobil poštou, prípadne osobnou donáškou.

Aký je rozdiel medzi originálnym náhradným dielom a OEM dielom?

Originálne náhradné diely musia spĺňať najprísnejšie kritériá kvality. Sú vyrábané s dôrazom na zachovanie celistvosti prístroja aj po oprave či výmene jeho nefunkčnej časti. Ich jedinou nevýhodou je vyššia cena. Avšak aj po oprave dostane užívateľ 100 % funkčný prístroj, ktorý bude stále vyzerať ako nový. OEM sú v podstate neoriginálne náhradné diely, ktoré síce pasujú na konkrétne zariadenie, ale sú vyrábané iným výrobcom. Predstavujú druhé najlepšie riešenie s pomerne vysokou kvalitou, avšak pri ich aplikácii je často nutný mechanický zásah pre správne umiestnenie v telefóne, čo môže cenu za opravu mierne navýšiť. Ich cena je v porovnaní s originálnymi dielmi síce nižšia, ale v záujme každého užívateľa je nechať si poradiť od skúsených predajcov a použiť len taký OEM diel, ktorý je odskúšaný a jeho funkčnosť je overená predajcom. Pokazený telefón nie je žiadna výhra, ale ak ho zveríte do tých správnych rúk, rozdiel po oprave ani nezbadáte.

Reklamný článok