Pohodová zima? Áno!

Please enter banners and links.

ID-100299908Zima je skvelým obdobím v roku rovnako ako zvyšné tri, len si ju treba vedieť vychutnávať (pokiaľ to ešte neviete). Ak si zimné mesiace neužívate poradíme vám zopár tipov vďaka ktorým sa vám aj mrazivé mesiace zapáčia.

 

Vo dvojici

            Chladné dni a hlavne večery sú krajšie keď ich trávite vo dvojici. Pokiaľ nemáte partnera skúšajte rande – a nie jedno – ale viacero aj počas jedného dňa. Nebudete osamelá, užijete si spoločnosť a spoznáte nových ľudí. navyše prežiť môžete nielen letnú lásku… Neodmietajte nápadníkov!

 

Tanečný kurz

            V lete ste sa bavili na festivaloch, neskôr s partiou na pláži a teraz sa prihláste na kurz tanca a je jedno aký si vyberiete. Môže to byť klasika, alebo niečo na čo ste už dlhší čas zbierali odvahu. Tanec vás rozhýbe, zachováte si dobrú kondičku a zimné dni odrazu dostanú farbu.

 

Staré preč

            Urobte si čas na upratovanie a zbavte sa všetkého staré. Platí pravidlo, že veci staršie ako päť rokov už nepotrebujeme, tak kde je problém? Vyhoďte hlúposti a dajte priestor novým veciam. Vonku je aj tak zima a fúka severák, takže máte čas na poriadok.

 

Čas pre seba

ID-100110842

            Teraz môžete mať čas pre seba. Doprajte si wellness počas víkendu, pripravte si zábal na vlasy alebo vyrobte vlastnú kozmetiku. Potešiť vás môže aj atmosféra Vianoc na ulici, kde nájdete desiatky stánkov s vianočným sortimentov.

 

Divadlo

            Choďte do divadla. K tejto vete snáď už ani nič netreba dodať. Ak hromžíte, že nemáte spoločnosť, vyberte sa do divadla osamote. Už dávno neplatí pravidlo, že sa chodieva len vo dvojici. Zážitok z divadla mnohí lepšie prežijú osamote aj keď majú svoju polovičku. Zrelaxujete a odnesiete si domov úplne iné pocity než z kina.

 

Trhy a nákupy

            Vyberte sa na trhy – vianočné, ručných remesiel, trhy s langošmi alebo akékoľvek iné. V tomto období, najmä pred Vianocami, ich je viac než dosť. Vychutnajte si aj atmosféru nákupov; namiesto zlosti z preplnených obchodov berte prítomnosť iných ako niečo dobré. Veď kedy inokedy je toľko ľudí v nákupných centrách? Ruch, ozdoby, akcie a zľavy… Aj z toho môžete nasať čosi pozitívne!

 

Knihy a recepty

            Začítajte sa po dobrom kúpeli do nejakej knihy alebo sa zatvorte do kuchyne a skúšajte nové recepty.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net