Pohodlne v požičanom aute

Please enter banners and links.

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenia. Ak máte vodičák, ale jednoducho sa vám nezdá výhodné kupovať si auto, pretože by ste ho často nevyužívali a počas pracovného týždňa používate firemné, riešením je požičať si vozidlo v autopožičovni.

 

Požičajte si v Bratislave

Dnes už má skoro každá domácnosť jedno alebo dve autá. Pokiaľ bývate v byte, isto viete, aký to býva problém zaparkovať pred panelákom vo večerných hodinách alebo cez víkend. Tí, čo musia pravidelne svoje auto nosiť do servisu, každoročne absolvovať povinné kontroly vozidla a každý týždeň tankovať, by vám o „záhadnom“ vyparovaní peňazí vedeli písať detektívne romány. Ak si myslíte, že by ste svoje auto nevyužívali často, ani si ho nekupujte. Úplne vám postačí si auto raz za čas požičať, napríklad v autopožičovni v Bratislave. Je to výhodné, keď chcete cez víkend navštíviť svoju rodinu alebo priateľov na víkendovej chate, či keď chcete rodinu zobrať na výlet. Autopožičovňa vám garantuje bezchybný technický stav vozidla, platné doklady, postenie vozidla, plnú nádrž a tiež platnú diaľničnú známku. Je to pohodlné a navyše výhodné, pretože vy sa nemusíte trápiť nad pravidelnými mesačnými splátkami vlastného auta, ktoré by ste inak prevetrali aj tak len párkrát do mesiaca.

 

S požičaným autom aj do zahraničia

Myslíte si, že na vás s požičaným autom čakajú nejaké obmedzenia? Autopožičovňa v Bratislave Požičaj a vráť vám umožní zájsť s autom aj do niektorých zahraničných krajín. Ak teda potrebujete odcestovať do zahraničia služobne alebo tam chcete ísť iba ako turista, už vám len stačí zvoliť si ideálny typ vozidla, vďaka ktorému bude vaša cesta nezabudnuteľná. Väčšie rodiny ocenia väčšie typy áut s priestranným kufrom a takmer plnou výbavou. Vek potrebný k prenájmu vozidla sa stanovuje podľa typu vášho vodičského preukazu. Pokiaľ sa rozhodnete, že si váš výlet na požičanom aute o trochu predĺžite, nezabudnite o tom autopožičovňu informovať 24 hodín vopred.

Reklamný článok