Pohodlie vašej obývačky. Mysleli ste na všetko?

Please enter banners and links.

marmex-meble-mebloscianka-do-salonu-como-1-bialy-polyskSúčasťou každého domu či bytu je nepochybne obývačka. Bez tejto miestnosti by zrejme chýbala samotná duša celého domova. Myslím, že nejedna domácnosť trávi podstatnú časť času práve v obývačke. Ide zrejme hlavne o to ,že obývacia miestnosť je skutočne akousi dušou domova. Ak teda rozmýšľate ako si práve dáte šlofíka, vedzte že nie len od pohodlnej sedačky závisí pohodlie a komfort vašej obývačky.

 

Priestor priamo pred vami

Pri pozeraní televízie často pozeráte do priestoru. Spravidla ho vypĺňa nábytok alebo možno nejaké rastlinky, dekorácie či konferenčný stolík. Nezabúdajte však, že aj televízor má mať svoje čestné miesto. Samozrejme klasickým riešením je umiestnenie na nejaký ten stolík, avšak rozumnejšou a dizajnovo určite lepšou voľbou je definitívne obývacia stena, ktorá vyplní priestor a zároveň vám dá možnosť obohatiť vašu obývačku o rôzne doplnky či dekorácie. Možností máte naozaj viac ako dostatok. Preto záleží len na vás ako vašu obývačku zariadite aj za pomoci obývacej steny.

 

Pozor kam šliapete

Nie, nebojte sa. Obývačka nie je prekážkovou dráhou, preto sa nejdeme baviť o rozmiestnení každého kusu nábytku. Ideme sa baviť o komforte, ktorý by ste mali dopriať vášmu telu. Obývačka bez koberca? To sa naozaj nesmie stať. Vždy keď schádzate z teplého pohodlného gauča by ste mali došliapnuť na mäkučký a jemný koberec pod vašimi nohami. Záleží na vás, či zvolíte materiál, ktorý vám bude príjemný na dotyk alebo pôjdete do klasiky s ľahkou údržbou. Určite však kobercom pod sedačkou nič nepokazíte a zvýšite tak komfort vášho hniezdočka oddychu a relaxu.

 

Miesto pre vaše hobby

Obývačka už dávno nie je len miestom, kde si ľahnete na gauč a sledujete čo sa deje v televízii. Obývačka je dnes jedálňou, posilňovňou, spálňou či dokonca študovňou. Ak teda chcete, aby aj vaša obývačka bola plná pohodlia a spĺňala vaše požiadavky, určite si vytvorte také podmienky, ktoré vám dokonale vyhovujú. Ak chcete počas sledovania vášho filmu používať stacionárny bicykel určite mu vytvorte vhodný priestor. Ak ste vášnivým čitateľom a radi siahnete po dobrej knihe, ktorá vás zavedie do knižných tajomstiev Ezoosmózy, neváhajte a vytvorte si priestor pre vašu knihovničku, či už ako súčasť nábytku alebo samostatnú poličku.

Tieto doplnky sú len zlomok toho, ktorý si možno ani neuvedomíte, že vytvorí skutočný komfort, ktorý obývačka vyžaduje. Preto ak si myslíte, že niečo vašej obývačke chýba možno práve takáto zložka sa vo vašej obývačke nenachádza.

Reklamný článok