Počítačové znalosti a hľadanie práce – Súťaž o DVD kurzy

Please enter banners and links.

Hľadanie práce je v dnešnej dobe naozaj náročné. Veď nezamestnanosť je na vysokej úrovni a na jednu pracovnú pozíciu sa často hlásia desiatky ľudí. Ako však vyniknúť a zaujať budúceho zamestnávateľa? Základom sú dobré počítačové znalosti a zručnosti.

Keďže doba je moderná, je naozaj dôležité vedieť pracovať s počítačom a to takmer na každú pracovnú pozíciu. Čo však máte robiť ak ste sa s počítačom doteraz nenaučili pracovať a nemáte nikoho v okolí kto by vás aspoň základy naučil? Možností je hneď niekoľko.

Jednou z možností ktorá sa vám ponúka je zakúpenie si knižky, ktorá by vás mala previesť svetom počítačov a vďaka jej naštudovaniu by ste sa mali naučiť aspoň základy z tých najbežnejších programov ako je Word, Excel, Outlook či Powerpoint.

Mnohým ľuďom však knižné manuály na počítačové programy prídu veľmi nepochopiteľné a často to s nimi po pár stranách vzdajú. Preto sa zdajú byť lepšie video kurzy na ktorých priamo vidíte čo a ako máte robiť. Existuje ich veľké množstvo, hlavne tých online kurzov, ktoré si musíte riadne zaplatiť.

Existujú však aj kurzy pre Excel a Outlook, ktoré sú na DVD vďaka čomu si ich môžete prechádzať znovu a znovu. Ide o zrozumiteľné kurzy, ktorých ukážky si môžete najprv pozrieť priamo na stránke, kde si môžete objednať dané DVD. Kurzy sú veľmi zrozumiteľné a postavené tak, aby ste si z nich čo najviac zapamätali.

Tieto DVD kurzy, ako aj ukážky z nich, nájdete na internetovej adrese http://office2010.sk. A práve táto internetová stránka sa rozhodla, že našim čitateľkám venuje skvelé ceny do súťaže. Až tri z vás, ktoré sa zapoja do tejto súťaže, získajú tieto DVD kurzy pre Excel i Outlook úplne zdarma.

Ak by ste sa chceli zapojiť do našej súťaže, stačí keď nám zašlete správnu odpoveď na našu súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Ako sa volá autor DVD kurzov Excel a Outlook?

Súťaž trvá od 18.7.2013 do 1.8.2013

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Lucia G.

Miriama R.

Iveta V.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: