Po ktorých odtieňoch lakov treba siahnuť túto jeseň?

Please enter banners and links.

Ruky sú dôležitou časťou vášho tela. Častokrát si ani neuvedomujete, kde ich automaticky používate a následne čo všetko sa s nimi môže stať. O ruky sa treba poriadne a pravidelne starať. Obzvlášť v týchto studených mesiacoch ich poriadne krémujte. Dnešná rýchla doba nepripúšťa žiadne prešľapy či omyly. Pre prvý dojem neexistuje druhá možnosť. Ruky, a teda i nechty patria do kategórie, ktorá púta maximálnu pozornosť.

Takže dámy, pokiaľ sa vám nechce robiť domácu manikúru, v každom prípade treba navštíviť šikovnú manikérku. Sadnete do salónu a z veľkej palety farieb lakov si od radosti neviete vybrať? Netušíte, čo sa vám bude hodiť? Akú extravaganciu si môžete dovoliť?

Vždy sa treba rozhodovať podľa toho, akú prácu vykonávate. Inými slovami povedané, ako veľmi na očiach sú vaše nechty. Čím viac ide o serióznejšie zamestnanie, tým viac siahajte po neutrálnejších odtieňoch. Stále sú v kurzu nude farby. Klasickou francúzskou manikúrou tiež nikdy nič nepokazíte. Ak chcete predsa len zaujať, siahnite po bordovej, červenej, tmavo fialovej. Ak je to predsa len na vás vyzývavé, veľkým trendom sú matné odtiene.

Chystáte sa na párty? Tak potom jednoznačne ohúrite metalickými odtieňmi. Zlatá, strieborná, medená, to sú horúce trendy na vašich nechtoch túto jeseň. Dobrou voľbou budú drobné kamienky, metalické prúžky či nálepky.

Nezabúdajte, menej je niekedy viac. To platí aj pri nechtoch. Nakoľko pútajú príliš veľkú pozornosť, so zdobením a kombináciou farbou veľmi opatrne.

FOTO: pexels.com