Plynulá preprava tovaru aj počas pandémie Covid-19? Dá sa to

Please enter banners and links.

Zabezpečiť spoľahlivú nákladnú dopravu je v časoch koronakrízy veľkou výzvou. Preprava tovaru či balíkov bojuje s rôznymi nariadeniami a potom sa čas stáva jej nepriateľom.

Preprava balíkov v ohrození?

Už rok žijeme vo vyhlásenej celosvetovej pandémii. Covid-19 ohrozuje zdravie a narúša osobnú i pracovnú rutinu. Má negatívny vplyv tiež na biznis a služby. Pokiaľ si chcete niečo v týchto dňoch, týždňoch, mesiacoch objednať, väčšinou musíte počítať s oneskorením. 

Niektoré spoločnosti a dopravcovia o tejto skutočnosti zákazníkov vopred informujú. U niektorých sú však už problémy rozsiahle. Dochádzajú im kapacity, pričom nápor objednávok má najmä v online časoch stúpajúcu tendenciu.

S ťažkosťami bojuje pošta, kuriéri, expedičné spoločnosti, preto sa mnohé spoločnosti snažia rozšíriť svoj doručovací reťazec. Všímať si môžeme aj rastúce ceny. Zdá sa, že preprava balíkov už nie je to, čo bývala.

Možno práve teraz je čas spoľahnúť sa niekoho, kto má slovenskú a európsku logistiku pod palcom, nech sa deje čokoľvek.

Plynulá preprava tovaru za každej situácie

Dopraviť tovar či balíky v súčasnosti obnáša množstvo komplikácií. Pokiaľ nechcete mať starostí vyše hlavy a ani sa báť, že váš tovar nedôjde kvôli situácii načas, nechajte to na expertov v tejto oblasti. 

Logistická firma napríklad sko spoločnosť Logway zabezpečí celý proces prepravy od vozidla podľa potrieb a vlastností tovaru, cez správne načasovanie, inštrukcie pre vodiča až po dokumentáciu k prepravám. Cieľom je bezpečne a kvalitne prepravený tovar za každej situácie, pričom sa nezabúda ani na zaistenie skladovacích priestorov.

Výber dopravy pre tovar alebo balíky

Často to nie je vôbec také jednoduché. Treba zvážiť množstvo faktorov.  Najčastejším riešením býva cestná nákladná doprava. Niekedy však príde vhod skôr letecká alebo lodná doprava.

Na základe zákazníkových kritérií (odkiaľ, kam, kedy, množstvo) Logway vyberie najvýhodnejšiu možnosť dopravy a ponúkne ju spolu s alternatívami, ktoré pripadajú do úvahy. Aby ste si mohli byť istí, že ste sa rozhodli správne.

Aby bol chod prepravy tovaru čo najplynulejší, treba zabezpečiť všetky potrebné náležitosti vopred. Logway na to myslí a vďaka tomu sa zákazníci vyhnú dodatočnému zastavovaniu a riešeniu problémov, čím sa šetrí čas aj peniaze. Práve preto mnoho ich zákazníkov s nimi  spolupracuje viac než 10 rokov.