Plesová sezóna je za dverami!

Please enter banners and links.

Ešte len riešite Vianoce, nákupy darčekov a dekorovanie vianočných stromčekov, ale ani sa nenazdáte a po bujarej oslave Nového roka sa roztočí každoročný kolotoč plesových sezón. Preto nie je vôbec skoro začať sa zamýšľať nad tým, kde zohnať tie najlepšie šaty, ako sa upraviť a hlavne nezabudnúť pri tom na vhodné šperky!

 

Prvou a najdôležitejšou vecou, bez ktorej sa plesová sezóna ani nemôže začať, sú plesové, elegantné šaty. Na ich výber si doprajte dostatok času, veď vám musí sedieť strih aj farba! Správne plesové šaty vaše nedostatky rafinovane zakrývajú a vaše prednosti zas rovnako šikovne vyzdvihujú. Pre tie odvážnejšie, možno aj odhaľujú. K šatom však patria aj vhodné topánky. Nie vždy však platí, že čím vyšší podpätok, tým lepšie. Podstatné je, aby ste v nich vydržali celú noc a vyhli sa faux pas ako sú vyzuté topánky pod stolom, či kvôli topánkam o hlavu nižší partner.

 

Samozrejme, nemálo dôležitou vecou sú aj správne doplnky. Ak vás už klasika omrzela, možno by nebol od veci skúsiť niečo zaujímavejšie a pre niekoho možno aj šokujúcejšie. Čo tak miesto štrasových náramkov si na ples vziať ako módny doplnok dámske hodinky Tommy Hilfiger? Istotne budú budiť rovnako honosný dojem a navyše vždy budete vedieť, koľko je hodím. Ak si však predsa len potrpíte na klasiku, tak už poriadnu a naozaj honosnú. Šperky swarovski elements zladíte k hocakým šatám a či už pôjde o náhrdelník, náramok, náušnice, alebo prstene, rozhodne budete okúzľujúca a ozdobou každého plesu.

 

Nezostáva nám nič iné, ako vám popriať šťastnú ruku ako pri výbere šiat, tak i módnych doplnkov a najmä partnera, aby ste boli práve vy tou najkrajšou kráľovnou plesu a plesovej sezóny vôbec!

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net