Plávajúce podlahy vídať i v luxusných priestoroch

Please enter banners and links.

Plávajúca podlaha patrí spomedzi všetkých typov podláh k najvyužívanejším v slovenských domácnostiach, no nezvyčajne nepôsobia ani v komerčných priestoroch, kde musia byť schopné uniesť väčšiu záťaž.

 

Najvýhodnejší nákup plávajúcej podlahy v okolí Trnavy

Aj vy máte pocit, že si váš domov zaslúži novú, lepšiu vôňu? Že už je jeho vybavenie opotrebované a neteší vaše oči? Nie je nič ľahšie ako sa poobzerať po novom, a začať treba pekne od podlahy! Ani fakt, že väčšinu plochy zaberú aj tak koberce, by vás od kúpy novej plávajúcej podlahy nemal odradiť. Konečne vám pod nohami nebude nič pukať ani vŕzgať a budete mať možnosť zladiť farbu podlahy s dverami alebo nábytkom. Moderné plávajúce podlahy sú také odolné, že ich bez strachu možno umiestniť aj do predsiene či kuchyne, kde sa občas stretávame aj s vlhkosťou (fŕkanie vody z drezu, voda stekajúca z topánok…). Samozrejme, nikdy nie je na škodu väčšie množstvo vody zotrieť z povrchu podlahy, aby predsa len nenapučala. Ak žijete v Trnave a okolí, predajňa Lupacentrum vás poteší nádhernými plávajúcimi podlahami od tých najlepších svetových výrobcov, a ich výhodou je, že sú cenovo dostupné pre väčšinu domácností.

 

Laminátové plávajúce podlahy s dlhou životnosťou

Kto už má s plávajúcou podlahou skúsenosti, pravdepodobne už po inom type ani nesiahne. A hoci kedysi boli moderné koberce a v zaťaženejších priestoroch kraľovala dlažba, dnes už ich miesto v domácnosti preberá štýlová plávajúca podlaha, ktorá je niekedy na nerozoznanie od pravého dreva. Môže za to verné sfarbenie, štruktúra podlahy, jej vzory či dokonca rozmanitý tvar parkiet naukladaných popri sebe. Keď ste si laminátovú plávajúcu podlahu vyberali v minulosti, pravdepodobne ste sa nechali ovplyvniť jej hrúbkou – čím hrubšia, tým odolnejšia a schopnejšia znášať aj väčšiu záťaž. Dnes sa však už nehodno pozerať len na to. Pokojne si môžete zaobstarať aj 8-milimetrovú podlahu do celého domu a len tak ľahko sa nezničí. Istotu vám dodá aj garancia samotného výrobcu, ktorý sľubuje niekedy až 20-ročnú záruku na svoj produkt. Kvalitné laminátové podlahy možno uložiť aj do komerčných priestorov, ako sú reštaurácie, obchody, banky, hotely a pod. Čím špecifickejší vzhľad podlahy, tým luxusnejší dojem vznikne. Matné, lesklé či plávajúce podlahy pôsobiace „ošúchane“, ktoré vyhľadávajú milovníci štýlu vintage, nájdete aj v predajni Lupacentrum v Špačinciach pri Trnave.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com